خريد اينترنتي پمپ هيدروليك

نحوه خريد اينترنتي پمپ هيدروليك : خريد اينترنتي پمپ هيدروليك امروزه در سايه اينترنت كاري آسان است. شما بايد پمپي را انتخاب كنيد كه كاملا نيازهاي شما را برآورده كند. البته عوامل بسيار زيادي در دوام و كاركرد پمپ هيدروليك تاثير دارد. شما بايد بعد از اين كه نسبت به مشخصات مورد نياز خودتان اطمينان حاصل كرديد مي توانيد به خريد اينترنتي پمپ هيدروليك اقدام نماييد. با كمي جستجو مي توانيد موتور پمپ هيدروليك خود را با قيمت مناسب خريداري كنيد.

نحوه خريد اينترنتي پمپ هيدروليك

خريد اينترنتي پمپ هيدروليك امروزه در سايه اينترنت كاري آسان است. شما بايد پمپي را انتخاب كنيد كه كاملا نيازهاي شما را برآورده كند. البته عوامل بسيار زيادي در دوام و كاركرد پمپ هيدروليك تاثير دارد. در اين به 7 عامل موثر بر عمر پمپ هاي هيدروليك مي پردازيم.

 1. خواص مايع پمپ

مهم ترين خواص مايع پمپ

 • چسبندگي مايع
 • دما
 • وزن مخصوص
 • فشار بخار
 • جامدات موجود و غلظت
 • برش حساس
 • مواد سايشي يا غيرسايشي
 • مواد اوليه ساخت پمپ هيدروليك

چه مصالح ساختمانی با مایع فرآیند یا هر مایع دیگر که ممکن است پمپ با آن تماس بگیرد سازگار خواهد بود. نمودار سازگاری شیمیایی برای کمک به شناسایی مناسب ترین مواد ساختمانی برای پمپ در دسترس است.

 • نقش حياتي پمپ براي فعاليت تجاري كارگاه يا كارخانه

در برنامه های بحرانی، جایی که خرابی یک انتخاب نیست، پمپ های گران تر و سنگین با ویژگی های خاص می توانند انتخاب شوند. اگر پمپ ها می توانند از سرویس برای تعمیر و نگهداری حذف شوند، گزینه های گرانقیمت تر ممکن است مورد توجه قرار گیرد.

 • ورودي هاي پمپ

ورودي هاي پمپ شما بايد به گونه اي باشد كه هميشه آن را خنك نگه دارد. شما بايد نسبت به فشار پمپ اطمينان حاصل كنيد كه در فشار مناسب مثبت قرار داشته باشد.

 • محیط پمپ

اگر پمپ شما درست كار نمي كند، ممكن است نیاز به ساخت و ساز یا نصب و راه اندازی ویژه برای دمای یخبندان باشد تا بتواند در شرايط يخبندان كار كند. اگر محیط زیست خطرناک باشد، شامل بخارات انفجاری یا گرد و غبار، نیاز به ویژگی های خاص موتور باشد. این فقط چند نمونه از شرایط محیطی است که باید در نظر گرفت.

 • دسترسي به منبع برق لازم براي كار موتور پمپ

منبع برق پمپ شما بايد مطابق استانداردهاي ايران باشد تا بتواند تاسيسات كارگاه يا كارخانه شما را تامين كند. متناسب با شرايط هر كشوري، موتور پمپ هاي هيدروليك طراحي و ساخته مي شوند تا بتوانند نيازهاي كارگاهي افراد را تامين كنند.

 • جریان و فشار

نحوه خريد اينترنتي پمپ هيدروليك : حجم کل شما و دانستن اینکه چه مقدار زمان لازم برای حرکت مایع، میزان جریان را تعیین می کند. فشار دیفرانسیل پمپ را می توان با دانستن اندازه لوله (طول و اتصالات)، آسانسور های ایستا و تجهیزات سیستم (فیلتر، دریچه، و غیره) از دست دادن اصطکاک محاسبه کرد.

در بسياري از فروشگاه هاي آنلاين، مشخصات پمپ هيدروليك درج مي شود تا خريدار با آگاهي كامل نسبت به خريد خريد اينترنتي پمپ هيدروليك اقدام كند. در صورتي كه دوست داشته باشيد مي توانيد به صورت حضوري هم پمپ هيدروليك مورد نظر را از فروشگاه ها خريداري كنيد.

در بسیاری از سیستم های پمپاژ، کل سیستم مورد نیاز متفاوت است. به عنوان مثال، براي مرطوب كردن مخزن، نیازهای مکش و استقرار آسانسور ممکن است تغییر کند به این دلیل که ارتفاع سطح آب نوسان دارند. در سیستم های برگشتی مانند پمپ های آبگرمکن HVAC، مقادیر سر و ارتفاع ایستاده برابر صفر است. شما همچنین باید از نیاز پمپ خالص مکش پمپ پمپ آگاه باشید. پمپ های سانتریفیوژ برای جلوگیری از شكل گيري فضاي خالي لازم است كه مقدار مشخصی از فشار مایع در ورودی وجود داشته باشد. یک قاعده کلی این است که اطمینان حاصل شود که پمپ مي تواند تا 25% بيشتر از جريان مورد پيش بيني عملكرد داشته باشد.

شما بايد بعد از اين كه نسبت به مشخصات مورد نياز خودتان اطمينان حاصل كرديد مي توانيد به خريد اينترنتي پمپ هيدروليك اقدام نماييد. با كمي جستجو مي توانيد موتور پمپ هيدروليك خود را با قيمت مناسب خريداري كنيد.

شركت هاي بازرگاني مختلفي محصولات وارداتي و توليدي خود را در فضاي آنلاين به فروش مي رسانند و شما مي توانيد متناسب با نيازهاي خودتان، پمپ هيدروليك را به صورت آنلاين خريداري كنيد.

بنابراين مي توانيد با سازنده دستگاه و فروشنده ارتباط برقرار نماييد و سوالات و موارد ابهامي خودتان را از آن ها بپرسيد و در نهايت با خيال راحت پمپ هيدروليك مورد نظر خود را خريداري كنيد.

به هنگام تحويل محصول حتما نسبت به سالم بودن آن اطمينان حاصل كنيد تا در نهايت از خريد اينترنتي پمپ هيدروليك خود كاملا راضي و خوشنود باشيد. رسيد مبلغ پرداختي خود را نيز دريافت كنيد و بدين ترتيب جريان خريد اينترنتي پمپ هيدروليك را كامل كرده باشيد.

نحوه خريد اينترنتي پمپ هيدروليك : شما بايد به هنگام خريد اينترنتي پمپ هيدروليك با آگاهي كامل اقدام كنيد تا بعدها محصول خود را مرجوع نكنيد. بخاطر اين كه برخي از فروشگاه هاي اصلا محصولات خريداري شده را مرجوع نمي كنند يا اگر به فرض هم اين چنين باشد تحت شرايط سخت و حادي اين كار را انجام مي دهند.

خريد اينترنتي پمپ هيدروليك محوري نيز براساس قوانين فوق است. خريد اينترنتي پمپ هيدروليك محوري شما بايد توجه كنيد تا خريد مطابق ميل خودتان را رقم بزنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *