Category Archives: مطالب

مطالب

همه چیز در مورد بیل مکانیکی دوسان مدل DX230

همه چیز در مورد بیل مکانیکی دوسان مدل DX230

همه چیز در مورد بیل مکانیکی دوسان مدل DX230: دوسان یک شرکت نوظهور به حساب می آید و با وجود رقبای بسیار مانند کاترپیلا و یا کوماتسو توانست سهم بسیار خوبی از بازار تولیدات انواع ماشین آلات راهسازی و سنگین را به خود اختصاص داد.

سرگذشت شرکت زوم لاین

سرگذشت شرکت زوم لاین

سرگذشت شرکت زوم لاین : این شرکت توسط چون شین ژان در 8 آگوست 1999 تاسیس شد. و دفتر مرکزی آن در چانگشا، چین است. ولی همین شرکت در مدت بسیار محدود و با آنکه نو ظهور بود توانست بسیاری از رتبه های جهانی را جا به جا کند. و رتبه ششمین تولید کننده در زمینه انواع ماشین آلات سنگین در جهان را بدست آورد.

لودر بهتر است یا بیل مکانیکی مسئله این است ؟

لودر بهتر است یا بیل مکانیکی مسئله این است ؟

لودر بهتر است یا بیل مکانیکی مسئله این است ؟ لودر و بیل مکانیکی هر دو جزو پرکاربردترین و محبوب ترین ماشین آلات راهسازی و سنگین به حساب می آیند. ولی با این وجود تفاوت ها و کارایی های متفاوتی با هم دارند.

16 رویداد مهم جهان در زمینه انواع ماشین آلات راهسازی در سال 2022

نگاهی به 16 رویداد مهم جهان در زمینه انواع ماشین آلات راهسازی در سال 2022

نگاهی به 16 رویداد مهم جهان در زمینه انواع ماشین آلات راهسازی در سال 2022: بعد از کرونا بیشتر شرکت های بزرگ که در زمینه ماشین آلات راهسازی تولیدات با کیفیت و به روزی دارند. از بسیاری از پروژه های خود در دو رویداد بزرگ یعنی نمایشگاه بین المللی Bauma 2022 و ConExpo 2023، که پیش رو است.

تبدیل منبع اگزوز ساده به اسپرت

تبدیل منبع اگزوز ساده به اسپرت

تبدیل منبع اگزوز ساده به اسپرت، یک راهکار جهت ارتقا سطح فعالیت اتومبیل است که می‌تواند مزایا و حتی معایبی را با خود به همراه داشته باشد. اگزوز همواره نقش بسیار مهمی در فعالیت خودرو ایفا کرده و به همین دلیل توجه به نوع و ویژگی‌های آن، اهمیت بسیاری برای خودرو دارد.

بهترین قیمت جک دو ستون در کیاصنعت پدیده فرزان

بهترین قیمت جک دو ستون در کیاصنعت پدیده فرزان

به منظور بلند کردن صحیح خودرو، برای تعویض چرخ یا مداخله آسان در زیر خودرو، داشتن بهترین جک هیدرولیک برای ترکیب سرعت و ایمنی ضروری است. مدل های مختلفی وجود دارد، اما چگونه جک مناسب خود را انتخاب و خریداری می کنید؟ جک هیدرولیک دو ستون که در بسیاری از مواقع مفید است،

5 رویداد مهم برای شرکت کاترپیلار در سالی که گذشت

5 رویداد مهم برای شرکت کاترپیلار در سالی که گذشت

5 رویداد مهم برای شرکت کاترپیلار در سالی که گذشت : شرکت کاترپیلار اولین تولید کننده ماشین آلات راهسازی و معدنی در جهان است و کوماتسو در جایگاه دوم قرار دارد.

نسل جدید مینی بیل مکانیکی های کاترپیلار درسال 2022

نسل جدید مینی بیل مکانیکی های کاترپیلار درسال 2022

نسل جدید مینی بیل مکانیکی های کاترپیلار درسال 2022: کاترپیلار سه تا از مینی بیل مکانیکی هیدرولیک خود را با استفاده از پلت فرم نسل بعدی خود بازسازی کرده است با حروف اختصاری CR به ترتیب Cat 302.7 ، 303 CR و 303.5 می باشد.

پرداخت وام برای خرید ماشین آلات راهسازی و معدنی هپکو در سال 1401

خرید ماشین آلات راهسازی و معدنی هپکو

 پرداخت وام برای خرید ماشین آلات راهسازی و معدنی هپکو در سال 1401: صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با همکاری معاونت معادن و فرآوری مواد معدنی وزارت صمت و همچنین ایمیدرو برای خرید انواع ماشین آلات معدنی تولید داخل از جمله بیل مکانیکی، بلدوزر و تراک تسهیلات ۱۲ درصد به معدن کاران اعطا میکند.

رفع محدودیت‌ها در واردات ماشین آلات معدنی و سنگین در آبان 1401

رفع محدودیت‌ها در واردات ماشین آلات معدنی و سنگین در آبان 1401

رفع محدودیت‌ها در واردات ماشین آلات معدنی و سنگین در آبان 1401: معاون معادن و فراوری مواد وزارت صمت اظهار داشت: در نتیجه اصلاح صورت گرفته، ماشین آلاتی که در سال گذشته وارد می‌شد، متوسط عمر ۴.۵ سال داشت و امسال علاوه بر اینکه تعداد ماشین آلات وارده بیشتر شده، عمر متوسطشان به ۲.۵ سال رسیده است.