بیل مکانیکی

لودر

بلدوزر

دامپتراک

گریدر

komatsu category :کوماتسو با نام درخت کوچک در منطقه به نام استان ایسکووا ژاپن قرار دارد. این شرکت نزدیک به یک قرن در عرصه تولید انواع ماشین آلات راهسازی و معدنی سابقه دارد.

komatsu category

کیفیت محصولات بسیار بالا بود و با قیمتی مناسب و در کمتر از 10 سال حضور در بازار‌های جهانی توانست

بعد از کاترپیلار رتبه دوم را در تولیدات انواع تجهیزات ساختمانی ، انواع ماشین آلات راهسازی ، سنگین ، نیمه سنگین ، تجهیزات جاده‌ای و معادن و اکنون با داشتن 60000 هزار نیرو فعال به کار و پیشرفت خود ادامه می دهد.

این شرکت ژاپنی حدود هفتاد درصد از درآمدهای خود را از فروش تجهیزات مربوط به معدن و راه به دست می‌آورد.

و به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان بولدوزر، بیل مکانیکی و لودر جهان شناخته می‌شود.

بلدوزر

کوماتسو در ابتدا با ساخت بولدوزرهای بادوام و قابل اعتماد خود را در بازارهای ساخت و ساز و معدن در سطح جهان مستقر کرد. این صنعت امروزه با یک خط کامل از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها و مبتکران در سراسر جهان ادامه دارد. اما نوآوری به هیچ وجه به شما کمک نمی‌کند؛ مگر اینکه تولید را افزایش دهد. به عنوان مثال این شرکت تیغه سیگما دوزر با پانزده درصد بازدهی بالاتر یا بولدوزر فوق شیب دار که متعادل‌ترین بولدوزر با قابلیت دید بی نظیر را تولید کرده است.

بیل مکانیکی

بیل‌های مکانیکی هیدرولیک از جمله ماشین آلات راهسازی کوماتسو، بیل‌های جهانی هستند که با بالاترین کیفیت مواد و صنعتگری برتر ساخته شده‌اند. بیل‌های کوماتسو به دلیل طراحی‌های منحصر به فرد ریخته‌گری و فرآیندهای تولید کلاس جهانی در سخت‌ترین شرایط کار مقاومت می‌کنند.

لودر

لودرها از جمله کاشین آلات راهسازی کوماتسو هستند که قابلیت راحتی، کارآمدیی و کارایی زیاد را دارد که آن ها را به شدت مورد علاقه اپراتور ساخته است و مدیران پروژه را به قهرمان تبدیل می‌کند. با استفاده از فناوری نوآورانه هیدرولیک و قطار درایو و کیفیت سنگ جامد، لودرهای کوماتسو نیازهای سخت‌ترین معادن سنگ و فراورده‌های معدن را برآورده می‌کنند. اگر نگاهی دقیق‌تر داشته باشید؛ خواهید دید که محصولاتی که مدیران معادن سنگ، ساخت و ساز و معدن کشف کرده کرده‌اند؛ روی درآمد سالانه آن ها تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

گریدر

اپراتور گریدر معمولا باتجربه‌ترین و ماهرترین اپراتور در محل کار است. ویژگی‌های منحصر به فرد در گریدر شرکت‌های کوماتسو سه کار را انجام می‌دهد. در مرحله اول آن ها با بهره گیر‌ی از هیدرولیک دقیق، بیل مکانیکی و بهره برداری از عملکرد مناسب اپراتور خوب را بهتر می‌کنند و هیچ نگرانی در مورد اصطکاک موتور وجود ندارد.

دوم اینکه انتقال منحصر به فرد حالت دوگانه باعث می‌شود که اپراتورهای بی تجربه بتوانند تکنیک خود را بهبود بخشیده و سرعت خوبی پیدا کنند. سرانجام هیدرولیک با جدیدترین سیستم کنترل درجه برای عملکرد دقیق کاملا یکپارچه است.

سایت روت کالا  توانسته تمامی محصولات این شرکت را براساس نوع دستگاه ، شماره فنی تقسیم بندی نموده و هزاران قطعه این شرکت را گرد آوری سازد، که در نوع خود در بازار ایران نمونه مشابهی ندارد. سایت روت کالا با داشتن گروه متخصص و ماهر به عنوان اولین پلت فرم فروش آنلاین قطعات ماشین آلات راهسازی در ایران شناخته می شود.  از جمله مزایای  سایت روت کالا  فروش آنلاین، به روز رسانی قیمت ها به صورت لحظه ای، صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد.