کاترپیلار 352
کاترپیلار 352

کاترپیلار می گوید بیل مکانیکی کاترپیلار بعدی نسل  CAT 353 تا 45٪ بهره وری عملیاتی بالاتر ، تا 10٪ بهره وری سوخت بالاتر و تا 15٪ هزینه نگهداری کمتری را نسبت به مدل 352F دارد و به زودی وارد بازار خواهد کرد. 352 به صورت استاندارد با کیفیت   D2ارائه می شود ، اما می توان آن را به کیفیت D3 کاترپیلارارتقا داد.

از دیگر ویژگی های کیفیت D3 کاترپیلارمی توان به Grade Assist برای اتوماتیک کردن حرکت های جک های هیدرولیک و باکت اشاره نمود .

،

واستفاده از فن آوری  Cat Payload که برای ارائه برآورد بار واقعی در زمان بارگیری و برای جلوگیری از بارگیری بیش از حد و یا بلعکس اشاره نمود و این فن آوری باعث میشود تا کامیون ها بیش ازحد سنگین و یا بسیار سبک بارگیری ننمایند. تکنولوژی E-Fence برای جلوگیری از حرکت بیل مکانیکی به خارج از محیط از پیش تعریف شده و موارد دیگر اشاره کرد. پیکربندی جدید Long Reach می تواند به 64 فوت (19.6 متر) برسد و عمق حفاری 43 فوت (13 متر) را فراهم می کند.

کاترپیلار 352
کاترپیلار 352

افزایش کارایی و کاهش تعمیر و نگهداری

اپراتورها همچنین از سیستم جدید Smart Mode 352 که قدرت موتور و هیدرولیک را با شرایط حفاری مطابقت می دهد تا مصرف سوخت و عملکرد بهینه شود ، لذت خواهند برد.

همچنین بیل مکانیکی دارای یک سیستم خنک کننده با یک فن درخواستی و یک سیستم کنترل الکترو هیدرولیکی است که  باعث کاهش فشار برای بهبود بیشتر کارایی دستگاه می شود.

ارتقاء فیلتر و فیلترهای سیستم سوخت ، باعث کاهش دفعات کار تعمیر و نگهداری می شوند.

با قرار دادن تخلیه آب و رسوبات سیستم سوخت در نزدیکی نقطه بررسی سطح روغن سیستم هیدرولیک نگهداری این دستگاه را بسیار ساده کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقالات زیر مراجعه نمایید :

معنی خط در بیل های مکانیکی

ماشین آلات راه سازی کاترپیلار

ماشین آلات کاترپیلار
کاترپیلار

کابین راحت

در بیل مکانیکی کاترپیلار 353 علاوه بر ویژگی هایی مانند استارت دکمه ای ، دکمه های جوی استیک قابل برنامه ریزی هستند به گونه ای که می توانند متناسب با اولویت اپراتور تنظیم شوند ، Cat 352 جدید دارای یک کنسول شیب دار برای ورود و خروج آسان ، پنجره های بزرگ و عقب و راست است دوربین های کنار برای بهبود دید و رادیو یکپارچه با بلوتوث با پورت های شارژ برای تلفن ها تعبیه شده است.

همانطور که اشاره شد شما کاربر گرامی می توانید برای تهیه قطعات ماشین آلات راه سازی به سایت روت کالا  مراجعه کرده و از خدماتی مانند خرید آنلاین ، پشتیبانی تمام وقت و ارسال رایگان بهرمند شوید .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *