فیلم بازبینی و کارشناسی کوماتسو D155AX-8 ترجمه شده فارسی در روت کالا
در این فیلم شما میتوانید نحوه بازرسی وکارشناسی سلامت دستگاه و تمامی نکاتی را که باید هنگام چک آپ دستگاه را قبل از شروع عملیات روزانه را صورت گیرد را مشاهده خواهید کرد .

بلدوزرکوماتسو d155ax-8 یک محصول موفق و کارآمد کمپانی کوماتسو در جهان می باشد و کوماتسو توانسته با ارایه این محصول کم مصرف در سوخت و قدرتمند در عملیات اجرایی سهم زیادی از فروش بازار را در اروپا وامریکا را از آن خود کند .

کوماتسو با بهره گیری از سیتسم مصرف سوخت بهینه در موتور های جدید خود توانسته محصولی را روانه بازار کند که بیشتر نیازها مشتری ها را برآورده کند و این محصول مانند تمامی مدل های قبلی خود باز توانسته تحصین بازار را برای خود به عمل آورد

این محصول علاوه بر کم مصرف و بهنیه بودن مصرف سوخت از قدرت و عملکرد بسیار مناسبی در کارهای عمرانی متوسط و سخت را دارا میباشد و سیستم های تجهیز شده به روز و تکنولوژی وایرلس در کابین این محصول جذابیت این بلدوزر ژاپنی آمریکایی را دو چندان کرده و راحتی کابین و اپراتور در کابین و کنترل فوق العاده اپراتور در تمام جهات توانسته این دستگاه را نسبت به تمامی رقبا خود متمایز نماید.

در سری های D155 همیشه کوماتسو توانسته محصولی را ارایه نماید که با استقبال بسیار بالایی از جانب بازار ها روبه رو شود و این موضوع به این علت می باشد که کوماتسو پیشرو در تولید بلدوزهای به روز و کارآمد و عملکرد بسیار مناسب و با هوش توامند ژاپنی ها ساخته می شود.

در کل باید گفت بلدوزر کوماتسو D155AX-8 به گونه ای توانسته تمامی نواقص در نسخه های قبلی خود را بهبود و برطرف نماید و نسخه کاملی نسبت به سری های قبلی خود باشد و با تکنولوژی بسیار به روز کوماتسو در کنترل و عملکرد دستگاه بسیار عالی توانسته نیازهای اپراتور را بر طرف نماید.

D155AX-8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *