بیل مکانیکی شاول 600 تنی کاترپیلار cat 6060 می تواند در هر بارگیری 60 تن بار را جابه جا کند:

بیل مکانیکی شاول هیدرولیکی شرکت کاترپیلار cat 6060  یکی از مدل های جدید کاترپیلار می باشد که نسبت به نسل های قبلی خود پیشرفت های بی شماری در طراحی و عملکرد دستگاه داشته است و نیز راحتی اپراتور را در نظر گرفته است.

cat 6060  دارای موتوری  به روز شده ، هیدرولیک بهینه شده  ، ساختارهای سنگین برای حفاری های فوق سنگین ،استفاده از قطعات الکترونیکی پیشرفته و یک کابین تمام عیار برای اپراتور ها .

بیل مکانیکی کاترپیلار مدل 6060
بیل مکانیکی کاترپیلار مدل 6060

ویژگی های موتور بیل مکانیکی کاترپیلار cat 6060

این بیل مکانیکی با موتورهای دوقلو Cat 3512E مجهز شده است، که برای عملکرد بالا ، کاهش مصرف سوخت طراحی شده است. موتورها مجهز به سیستم کنترل میزان انتشار کاتالیزوراست برای اکسیداسیون که در ماشین های دیزل اتفاق می افتد را برخوردار است، نیازی به مایع اگزوز دیزل ندارند طراحی به روز شده موتور همچنین باعث افزایش عمر موتور و افزایش 10 درصدی زمان بین تعمیرات اساسی شده است .

موتور بیل مکانیکی شاول 6060  تا 15 درصد بهروری سوخت را افزایش داده است ، در مقایسه با مدل بیل های قبلی  ، با 3 تا 5 درصد کارایی بیشتر برای پیکربندی بکهو . برای کاهش تعمیر و نگهداری ، فواصل تعویض روغن موتور و فیلتر اکنون دو برابر شده و به 1000 ساعت رسیده است.برای تقویت طول عمر ، واگن Cat از غلطک های سنگین ، همراه با یک سیستم کشش مسیر اصلاح شده برخوردار است.

قاب های بیل و سازه های متصل به رولپلاک برای کاهش تعمیرات و افزایش عمر مفید از طریق افزایش ضخامت ورق و بهبود هندسی ، دوباره طراحی شده اند.

ویژگی های کابین اپراتور

بیل مکانیکی شاول 6060  یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین کابین  اپراتور بهره می برد که مجهز به یک پنجره کف بزرگ ، شیشه جلو و پنجره های جانبی است. خطوط دید نامحدود به مسیرهای حرکت چرخ های زنجیری و کف گودال هنگام جابجایی و هنگام بارگیری کامیون ها به اپراتور کمک زیادی می کند برای عملیات بهتر .

در کابین ، صندلی اپراتور به بالشتک پنوماتیک مجهز شده است و این برای اپراتور راحتی وآسایش را به همراه می آورد . یک جوی استیک یکپارچه  برای ارائه ارگونومی مطلوب قابل تنظیم در کابین تعبیه شده است.طراحی ابتکاری کابین همچنین شامل دو صندلی اضافی است: یک صندلی در اندازه کامل و میز لپ تاپ برای یک مربی و یک صندلی تاشو برای یک ناظر.

طرح کابین سه صندلی اولین نمونه در این کلاس بیل ها است. همچنین ، کاهش صدا در ماژول قدرت باعث می شود سطح صدای و ارتعاشات صدا پایین باشد و این محیطی امن برای اپراتور فراهم می آورد .

Enhanced Motion Control ، اولین ویژگی از مجموعه موجود Operator Assist ، روی بیل به صورت استاندارد وجود دارد. Enhanced Motion Control ضمن کاهش اتصال مکانیکی و تماس مکانیکی ، قابلیت کنترل و کارایی بارگیری دستگاه را بهبود می بخشد.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقالات زیر مراجعه کنید :

10 بیل مکانیکی غول پیکر جهان در معادن

ده شرکت سرآمد تولید کننده بیل های مکانیکی در جهان

طراحی پیشرفته

سنسورهایی که در سرتاسر 6060 قرار دارند ، داده های عملیاتی را کنترل می کنند ، عیب ها را ضبط می کنند و اعلان های شنیداری و دیداری مسائل را به اپراتور نشان می دهد. برای اولین بار در 6060 ، Product Link Elite ارتباط داده ای را برای نظارت بر سلامت دستگاه از راه دور امکان پذیر شده است.

بیل مکانیکی شاول 6060  آماده پذیرش Cat MineStar Solutions است ، مجموعه ای جامع از فناوری های استخراج معدن که به منظور افزایش ایمنی معدن ، بهبود کارایی و کاهش هزینه های عملیاتی طراحی شده است.علاوه بر نسل بعدی 6060 مجهز به دیزل ، کاترپیلار همچنان به تولید 6060 AC FS با انرژی الکتریکی برای معادن  برای چنین ماشین هایی ادامه می دهد.

اگرقطعات یدکی بیل مکانیکی مورد نیاز شما است می توانید به سایت  روت کالا مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق تری در این خصوص در اختیار شما قرار بگیرد. دراین مقاله ما با بیل مکانیکی کاترپیلار cat 6060 آشنا شدیم .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *