D9 2020

بلدوزر کاترپیلار D9 توانسته با افزایش بهره وری در جا به جایی مواد را نسبت به مدل D9T 
افزایش دهد و عملکرد بهتری نسبت به نمونه قبلی خود داشته باشد . این دستگاه مجهز به قلب تپنده 
کاترپیلار یعنی موتور C18  با440 اسب بخار و دور موتور 1750 دور بر دقیقه می‌باشد این بلدورز
دارای وزن 50 تنی است و با تیغه با حجم 16 متر مکعبی را دارا می‌باشد و می‌توان گفت نمونه بسیار
موفقی نسبت به برادر کوچک‌تر خود یعنی D9T  می‌باشد و کاترپیلار توانسته با بهره گیری از تکنولوژی موتورهای دیزلی خود تا مقدار زیادی از معایب را که در این نمونه برطرف نماید.

D9 2020
D9 2020

تکنولوژی فرمان پذیری

تکنولوژی فرمان پذیری این بلدوزر کاترپیلار باعث شده  شعاع چرخش محکم و امکان حفظ سرعت بروی زمین را هنگام چرخش امکان پذیر کند. سیستم تعلیق به گو نه ای طراحی شده است که دستگاه در هنگام لغزش بروی زمین عملکرد بهتری نسبت به D9T دارد تماس بیشتری را با زمین ایجاد می‌کند.

d9
D9

طراحی بیرونی

طراحی جدید بلدوزر کاترپیلار D9 در شکل بدنه دستگاه باعث شده است که نیروهای ضربه‌ای با توان بالا را جذب کند و مقاومت دستگاه را در برابر نیروهای جانبی وارده را افزایش دهد و و یک سیستم یکپارچه با توان ضربه گیری بالا را به وجود آورد. طبق گفته این شرکت، فواصل طولانی تغییر فیلتر، حذف مؤلفه های که احتیاج به نظارت مداوم روی سطح مایعات توسط کاربر را دارد نیز کاهش داده و باعث جلوگیری از بیشتر شدن هزینه‌های عملیاتی کرده است .

caterpillar D9
caterpillar D9

کنترل دستگاه از راه دور

در این مدل برای کاربر امکانی گذاشته شده است که می‌تواند به راحتی از روی زمین به صورت از راه دور دسترسی به خاموش و روشن کردن دستگاه و کنترل روشنایی دستگاه را در اختیار داشته باشد. طراحی بی نظیر آینه‌های عقب باعث شده خطوط دید مشخصی را به مناطق عملیاتی جلو و عقب به اپراتور دهند.

D9 Cabin
D9 Cabin

طراحی کابین

درطراحی جدید کابین کاترپیلارD9 دارای کنترل‌های تصویری است که دسترسی به آن را آسان کرده است. زیر بندی معلق این دستگاه توانسته تا 50 درصد از ضربه‌های وارده به کابین را جلوگیری نماید و در نتیجه سواری نرم و راحت ‌تری ایجاد کند. نمایشگرهای لمسی بزرگ و با کیفیت بالا و معماری الکترونیکی جدید برای تأمین نیازهای مشتری در این مدل بسیار بی نظیر است.

مشخصات

مشخصات :  CAT DOZER D9

موتور: CAT C18

قدرت ناخالص : 1750 دور در دقیقه : 477 اسب بخار

توان خالص : 1750 دور در دقیقه : 440 اسب بخار

وزن عملیاتی: 50 تن

ظرفیت تیغه ،U  شکل : 16 متر مکعب

ظرفیت تیغه : 20 متر مکعب

 یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان ماشین آلات سنگین و یا مهندسان و دستگاه داران تامین قطعات ماشین آلات سنگین می باشد وآن به صورت بی واسطه ،سریع ، ارزان و در انتها مقرون به صرفه شما به راحتی می توانید از طریق پلت فرمروت کالا وسایت روت کالا به تمامی خدمات که به آن اشاره شد دسترسی یابید

تامین قطعات یدکی انواع بلدوزها آن هم از یک کانال امن و ارزان یکی از مهم ترین اهداف هر مشتری می باشد که می تواند با سایت روت کالا به این مهم دست یابد .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[block id="pop-up"]