Category Archives: مطالب آموزشی

مطالب آموزشی

همه چیز در مورد بیل مکانیکی دوسان مدل DX230

همه چیز در مورد بیل مکانیکی دوسان مدل DX230

همه چیز در مورد بیل مکانیکی دوسان مدل DX230: دوسان یک شرکت نوظهور به حساب می آید و با وجود رقبای بسیار مانند کاترپیلا و یا کوماتسو توانست سهم بسیار خوبی از بازار تولیدات انواع ماشین آلات راهسازی و سنگین را به خود اختصاص داد.

لودر بهتر است یا بیل مکانیکی مسئله این است ؟

لودر بهتر است یا بیل مکانیکی مسئله این است ؟

لودر بهتر است یا بیل مکانیکی مسئله این است ؟ لودر و بیل مکانیکی هر دو جزو پرکاربردترین و محبوب ترین ماشین آلات راهسازی و سنگین به حساب می آیند. ولی با این وجود تفاوت ها و کارایی های متفاوتی با هم دارند.

معرفی لودر کوماتسو WA260

معرفی لودر کوماتسو WA260

معرفی لودر کوماتسو WA260: لودر های مدل WA بعد از انقلاب وارد ایران شدند این لودرها از شرکت کوماتسو ژاپن خریداری شد. شرکتی که بعد از جنگ جهانی دوم توانست تولیدات خود را در سطح جهانی به میزانی برساند که دومین تولید کننده ماشین آلات راهسازی بعد از کاترپیلار است.

مشخصات ماشین هیوندای I20

مشخصات ماشین هیوندای I20

مشخصات ماشین هیوندای I20: خودروهای هاچبک بسیار مورد توجه نسل جوان می باشند که این مدل از هیوندای این نظر را کامل تامین نموده و همانطور که می دانید شرکت هیوندای در بازار ایران بسیار محبوب و پر فروش است.

مشخصات ماشین هیوندای سوناتا YF و LF

مشخصات ماشین هیوندای سوناتا YF و LF

مشخصات ماشین هیوندای سوناتا YF و LF : این خودرو کره‌ای بسیار زیبا و راحت برای هر خانواده ای بسیار جذاب است و در ایران دارای محبوبیت بسیار زیادی است و از ارگونومی بسیار زیبا و فضای داخلی بسیار مناسبی برخورداراست.

هیولایی به نام بیل مکانیکی کوماتسو PC8000

هیولایی به نام  بیل مکانیکی کوماتسو PC8000

دیگر به این غول عظیم الجثه نمی توان گفت بیل مکانیکی ، شاول‌ها دقیقا بیل هایی هستند با وزن عملیاتی بسیار بالا که در معادن کاربرد دارد. کوماتسو این شرکت ژاپنی توانست با وجود جنگ و فقر زیاد بعد از جنگ جهانی اول به بازاری وارد شود که کاترپیلار آن را برای یه نیم قرن در دست داشت با این وجود ، توانست دومین رتبه را در جهان در زمینه تولیدات ماشین آلات راهسازی و معدنی در جهان تصاحب کند. و ما در این مقاله نگاهی دقیق به این هیولای جذاب خواهیم داشت.

اجزای تشکیل دهنده سیستم هیدرولیک

اجزای تشکیل دهنده سیستم هیدرولیک

اجزای تشکیل دهنده سیستم هیدرولیک : سیستم هیدرولیک و کشف این سیستم به آغاز انقلاب صنعتی بر میگردد زمانی که جوزف براما توانست با اصل قانون پاسکال اولین دستگاه هیدرولیکی را به ثبت برساند. این اختراع تحولی شگرف در تمامی صنایع منجر شد که تا به امروز نیز ادامه دارد. ما در این مقاله تمامی اجزای سیستم هیدرولیک را به صورت دقیق بررسی خواهیم کرد.

4 عامل اصلی که باعث خرابی سیستم هیدرولیک می شود

4 عامل اصلی که باعث خرابی سیستم هیدرولیک می شود

4 عامل اصلی که باعث خرابی سیستم هیدرولیک می شود : سیستم هیدرولیک یکی از مهم ترین و پرکاربردترین سیستم ها می باشد. و به همین علت عیب یابی آن نیازمند یک فرد متخصص است.

راهنمای تعمیر پمپ هیدرولیک کاوازکی K3V112

راهنمای تعمیر پمپ هیدرولیک کاوازکی K3V112

راهنمای تعمیر پمپ هیدرولیک کاوازکی K3V112 : بیل مکانیکی‌ها دارای پمپ‌های مختلفی است که هر کدام دارای کارکرد خاصی است مانند پمپ اصلی ، پمپ حرکت ، پمپ دنده‌ای، پمپ گردان که در این میان پمپ هیدرولیک یا همان اصلی یکی از مهمترین آنها به حساب می آید یا همان قلب تپنده بیل مکانیکی است و در صورت هرگونه آسیب یا خرابی کل دستگاه دچار مشکل می شود. این پمپ در صورت نیاز به تعویض قیمت زیادی دارد به همین علت تعمیر این پمپ به صرفه تر می باشد.

کاربرد و استفاده از میکروسمنت در نمای بیرونی

کاربرد و استفاده از میکروسمنت در نمای بیرونی

کاربرد و استفاده از میکروسمنت در نمای بیرونی : میکروسمنت در نمای بیرونی ساختمان به سنگفرش پیوسته دکوراتیو معروف شده‌است. پوششی که به دلیل مزیت های بزرگی که دارد به طور فزاینده ای در ذهن معماران و سازندگان به عنوان جایگزینی عالی برای پوشش کف های فضای باز مانند تراس ها، پاسیو‌ها، ایوان‌ها، باغ‌ها، استخرها و حتی دیوارها و نمای ساختمانتبدیل شده است. اگر شما از جمله کسانی هستید که تا به حال فکر می‌کردید که میکروسمنت یک پوشش انحصاری برای دکوراسیون داخلی است، با خواندن این مقاله تصور شما به طور کامل تغییر خواهد کرد