کاربرد لوازم جک : لوازم جک که در انواع خودرو دارای کاربردی منحصر بفرد می باشند با مشخصات فنی متمایز و برندهای گوناگون عرضه می شوند. این لوازم به عنوان جک های راهسازی، برای مصارف صنعتی و همین طور لوازم جک برای جرثقیل مورد استفاده قرار خواهند گرفت. با توجه به برند ارائه دهنده این محصولات و کیفیت متمایزی که دارند قیمت فروش محصول با یکدیگر متفاوت می باشد.

کاربرد لوازم جک

لوازم جک برای هر نوع خودرو و ماشین های سنگین متفاوت بوده و در برندهای مختلفی ارائه می گردد. در واقع جک به عنوان وسیله ای شناخته می شود که در آن به استوانه کوچکی که وجود دارد و حاوی روغن می باشد نیرویی وارد شده و در نهایت این نیرو سبب می شود تا روغن به استوانه ای که بزرگتر است منتقل شود. در واقع روغن به پیستون موجود در این استوانه فشار وارد می کند با ایجاد بار روی استوانه بلند می شود.

لوازم جک در انواع جک هیدرولیکی و انواع دیگر دستی با هم متفاوت بوده و برای خودروهای مختلف نیز کاربردی متفاوت خواهند داشت. لوازم جک در انواع تک ستون، دو ستون، 4 ستون، به عنوان جک اتوبوس و ماشین سنگین، جک قیچی، جک موتور سیکلت و جک های پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند. هر کدام از این قطعات جانبی خودرو دارای دسته بندی های گوناگون می باشند و کاربری مخصوص به خود را دارند.

ویژگی های انواع لوازم جک

جک های بالابر در خودروهای سنگین و سبک مدل های متنوعی دارد و با عناوین تک فاز و برق 3 فاز در ایمنی بالا تولید و عرضه می گردد. قفل کن اتوماتیک موجود در برخی از مدل های لوازم جک سبب می شود تا ایمنی محصول به بالاترین حد ممکن برسد. این لوازم به صورت استاندارد تهیه می شوند و با میزان انرژی مصرفی کم طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند.

جک دو ستون که باکس کنترل الکترونیکی دارد و یکی از مزایای آن سهولت انتقال می باشد. زمان بالا بردن در این نوع جک 50 ثانیه بوده و مدت زمانی که برای پایین آوردن مورد نیاز است 20 ثانیه می باشد. دو سیلندر پمپی معکوس دارد و لاستیک محافظ موجود در آن سبب جلوگیری از صدمات احتمالی می شود.

جک 4 ستون استانداردهای لازم را برای تست حرکت دینامیکی دارا می باشد. قفل کن ایمنی داشته و برای این که بتوان تراز چرخ را به بهترین شکل انجام داد صفحه کشویی دارد.

جک قیچی که در انواع تو کار و روکار تولید می شود ویژگی های متمایزی در انواع مختلف دارد. یکی از ویژگی های مشترک در هر دو نوع از دستگاه وجود سیلندر روغنی می باشد تا عملیات انجام شده با آنها سهولت بیشتری داشته باشد. با استفاده از باکس الکترونیکی موجود در آنها کاربری راحت تر خواهد بود. مکانیزم قیچی مانند در این نوع جک سبب می شود توانایی نگهداری بالاتری را نسبت به انواع دیگر پیدا کند.

انواع لوازم جک با برندهای مختلفی مانند NOK،  BOOM، BUCKET، ARM و انواع برندهای شناخته شده ارائه می شوند. با توجه به کیفیت ساخت و نوع دیتیل موجود در هر مورد قیمت های متنوعی برای فروش محصول وجود دارد.

در انواع اصلی وباکیفیت می توان ضمانت فروش را نیز مشاهده نمود که در نهایت رضایت و آسودگی خیال مشتریان را از بابت خرید در بر دارند. تامین قطعات و لوازم جک توسط واردکنندگان این محصول به بهترین شیوه ممکن صورت می گیرد و تنوع در ساخت و کاربرد سبب می شود که مشتری بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *