خرید واشر کامل موتور ممکن است هر چند سال یک بار مورد نیاز هر راننده ای باشد. واشر که بر روی سر سیلندر قرار داده می شود سبب آب بندی کامل آن شده و از قاطی شدن آب و روغن در فضای داخل موتور جلوگیری می کند.

این واشر فضای بالای سرسیلندر را به صورت یک دست و صاف می کند تا به کارایی خوبی داشته باشد. از این رو چک کردن این واشر به صورت دوره ای یک ضرورت است تا قبل از این که مشکلات بعدی رخ دهد، برای تعویض و خرید واشر کامل موتور اقدام کنید.

البته قبل از آن باید یک سری اطلاعات کامل در مورد واشر اصل و با کیفیت داشته باشید تا بتوانید بهتر و مؤثر تر از آن استفاده کنید و طول عمر بالایی را برای این لوازم انتظار داشته باشید.

خرید واشر کامل موتور
خرید واشر کامل موتور

چه زمانی به خرید واشر کامل موتور نیاز دارید؟

همانطور که گفته شد این واشر ها وظایف مهمی را در خودرو به عهده دارند و در صورتی که کمترین ایرادی در کارکرد آن ها به وجود آید باید سریعاً تعویض شوند. با توجه به این که این واشر در بخشی قرار دارد که حرارت بالا است، احتمال سوختن آن زیاد است و ممکن است به صورت دوره ای نیاز به تعویض آن داشته باشید.

البته یک سری عوامل باعث می شوند که این واشر ها بیشتر آسیب ببینند و سریع تر فرسوده و سوخته شوند. حال برای این که بدانیم یک واشر سر سیلندر چه زمانی سوخته است، باید یک سری عوامل را مد نظر قرار دهیم.

اگر واشر موتور بسوزد، سیلندر به خوبی کار نمی کند و به علت خرابی رینگ که در اطراف سیلندر وجود دارد، واشر نمی تواند به درستی کار خود را انجام دهد؛ و فشار کافی را ایجاد نمی کند که منجر به بد کار کردن سیلندر می شود.

یکی دیگر از علائم سوختن واشر، نشتی مایعات است. این علامت به راحتی قابل بررسی و مشاهده است. اگر راننده ای دقیق باشید، آثار نشت روغن و آب را در شکاف بین بلوک موتور و سرسیلندر مشاهده می کنید و ممکن است این نشتی در جاهای دیگر نیز دیده شود. همچنین در این مواقع خودرو سریع آب و روغن کم می کند و شما نیازمند خرید واشر کامل موتور هستید.

خرید واشر کامل موتور خودرو

برای این که بتوانید واشر کامل موتور خودرو مناسبی تهیه کنید یا کار خود را به یک تعمیرکار مطمئن بسپارید یا از مراکز معتبر اقدام به خرید این لوازم کنید. شما برای این واشرها هزینه پرداخت می کنید و بعد از مدتی ممکن است دوباره واشر به خوبی کار نکند.

از این رو باید هنگام خرید دقت کافی داشته باشید تا یک واشر استاندارد و اصل خریداری کنید. واشر کامل موتور برای خودروهای مختلف متفاوت است و باید بر اساس نوع خودروی خود یک واشر خوب تهیه کنید.

خرید واشر کامل موتور

راهنمای خرید واشر کامل موتور می تواند در این مورد به شما کمک شایانی کند. برای خرید بهتر از واشرهای جدیدتر استفاده کنید.

واشرهای قدیمی از کامپوزیت آزبست و گرافیک تهیه می شدند ولی امروزه از واشرهای با جنس فولاد چند لایه نیز تولید می شود که کیفیت و کارایی بسیار بالاتری دارد. برخی از آن ها نیز از فلزات مقاوم دیگر مانند مس در آن ها به کار رفته است.

هنگام خرید این واشرها باید ابتدا مشاوره لازم را دریافت کنید. این مشاوره ها مربوط به نوع خودروی شما و کارکرد آن است. ممکن است نقایصی در کار خودروی تان وجود داشته باشد که واشر موتور مقاومت تری را نیاز داشته باشید.

از این رو برای خرید سعی کنید از مراکز معتبر کمک بگیرید که به صورت کامل در این مورد اطلاعات دارند و می توانند به خوبی شما را در خرید واشر کامل موتور مناسب برای خودرویتان یاری کنند. برخی از این مراکز به صورت اینترنتی کار می کنند و حتی شما نیاز به مراجعه ی حضوری ندارید و با ثبت اطلاعات خودروی تان در کمترین زمان ممکن می توانید خرید خود را انجام دهید.

در فروشگاه اینترنتی روت کالا شما می توانید به راحتی خرید آنلاین و امن انجام دهید و تمامی قطعات یدکی خودروهای کیا و هیوندای از جمله واشر کامل موتور که مورد نیازاست را از طریق این سایت تامین نمایید.

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

whatsApp: 0912 150 34 86

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *