دیزل ژنراتور کاترپیلار
دیزل ژنراتور کاترپیلار

به گزارش بازارهای جهانی پیش بینی میشود دیزل ژنراتور ها سهم بازار خود را  تا سال 2027 به 30.0 میلیارد دلار برسانند.

ژنراتورهای دیزلی به دلیل طول عمر بیشتر موتور ، عملکرد بالاتر و هزینه کم ، سرمایه زیادی را معطوف به خود می کنند.

به دلیل کاربرد آن ها در چندین صنعت ، از جمله صنایع  کوچک ، بخش مخابرات ، پمپ بنزین ها و مجتمع های تجاری ، در سال 2019 سهم قابل توجهی از درآمد را به خود اختصاص داده است.

بیشترین سهم درآمد دیزل ژنراتور ها را در سال 2019 به دلیل کاربرد گسترده این محصول در مراکز داده ، موسسات آموزشی تحقیقاتی، مراکز دولتی و سایر امکانات دیگر به خود اختصاص داده است.

دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور

انتظار می رود این محصول در بازارهای آسیا و اقیانوسیه به دلیل افزایش تقاضای انرژی از اقتصادهای در حال توسعه مانند چین و هند بیشترین گسترش را یابد.

افزایش تقاضا برای تهیه پشتیبان برق اضطراری و سیستم های تولید برق مستقل در چندین صنعت ، از جمله تولید و ساخت و ساز ، مخابرات ، مواد شیمیایی ، دریایی ، نفت و گاز و بهداشت و درمان ، احتمالاً رشد بازار را در دوره پیش بینی بسیار تقویت می کند.

ژنراتور
ژنراتور

صنعتي شدن سريع ، توسعه زيرساخت ها و رشد مداوم جمعيت از عمده ترين عوامل مصرف كننده برق در جهان است.

افزایش نفوذ بار دستگاه الکترونیکی در ساختارهای مختلف تجاری مانند مراکز داده ، منجر به استقرار بیشتر دیزل ژنراتورها به منظور جلوگیری از ایجاد اختلال در فعالیتهای روزمره تجاری و تأمین برق بدون وقفه در هنگام قطع ناگهانی برق شده است.

دیزل ژنراتور کامینز
دیزل ژنراتور کامینز

قوانین حاکم بر دیزل ژنراتور ها

سازندگان مجموعه های دیزل ژنراتور در مورد ایمنی ، طراحی و نصب سیستم به چندین قانون عمل می کنند. به عنوان مثال ، باید در تسهیلات دارای گواهینامه ISO 9001 طراحی شود و در تاسیسات دارای گواهینامه ISO 9001 یا ISO 9002 تولید شود ، با برنامه آزمایشی نمونه اولیه ، قابلیت اطمینان کارایی طرح ژنوت را تایید می کند. انتظار می رود که گواهینامه های سازمان های برجسته ای مانند آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) ، گروه CSA ، آزمایشگاه های Underwriters و کد بین المللی ساختمان ، قابلیت فروش محصول را در دوره پیش بینی افزایش دهد.

شرکت کنندگان در این صنعت به دلیل مقررات دقیق به طور مداوم در جستجوی نسل بعدی دیزل ژنراتورها هستند. این ژنراتورها دارای تنظیم کننده های ولتاژ خودکار و سیستم الکترونیکی داخلی هستند که در صورت لزوم به طور خودکار دور موتور ژنراتور را کنترل می کنند ، در نتیجه دیزل ژنراتورها  با مصرف بهینه  انرژی بیشتر را تولید می کنند. انتظار می رود ویژگی های اضافی مانند نظارت از راه دور بر روی مجموعه ژنراتور باعث افزایش پایداری محصول در دوره پیش بینی شود.

همانطور که اشاره شد شما کاربر گرامی می توانید برای تهیه قطعات موتور های دیزل ژنراتور ها به وب سایت روت کالا  مراجعه کرده و از خدماتی مانند خرید آنلاین ، پشتیبانی تمام وقت و ارسال رایگان بهرمند شوید .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *