معرفی 4 مدل از پر کاربردترین ماشین آلات سنگین در پروژه های عمرانی : پروژه های عمرانی معمولاً چندین نوع تجهیزات سنگین را برای تکمیل کار مورد نیاز دارند. برخی از ماشین ها نسبت به سایرین تطبیق پذیرتر هستند. گاهی اوقات، هیچ جایگزینی برای دستگاه سنگینی که به طور خاص برای یک مورد خاص طراحی شده باشد وجود ندارد. ما در این مقاله به معرفی 4 مدل از پر کاربردترین  ماشین آلات سنگین در پروژه های عمرانی  می پردازیم.

معرفی 4 مدل از پر کاربردترین ماشین آلات سنگین در پروژه های عمرانی 
معرفی 4 مدل از پر کاربردترین ماشین آلات سنگین در پروژه های عمرانی 

بولدوزر

بولدوزرها به دلیل اندازه و قدرتشان ماشین‌هایی پر کاربردی هستند. بولدوزرها مجهز به تیغه‌های پهن و مسطح در جلو، توده‌های بزرگی از زمین را فشار می‌دهند. و برای زیر سازی جاده ها و همسطح کردن شیب بسیار مناسب هستند.

آنها اغلب برای درجه بندی سطح شیب جاده ها استفاده می شوند، زیرا جرم و قدرت محض آنها بیشتر چیزهای موجود در مسیر آنها را صاف می کند.

بولدوزرها نیز در اندازه‌های مختلفی هستند. که بسته به نوع عملیات عمرانی دسته بندی می شوند.

بیل مکانیکی

همانطور که از نام آن پیداست، وظیفه اصلی بیل مکانیکی حفاری و پاکسازی مناطق برای ساخت و ساز است. بیل مکانیکی می تواند کارهای متنوع تری را در ساخت و ساز نیز انجام دهد، مانند تخریب سازه ها، انواع حفاری ها ، جابه‌جایی مواد.

تطبیق پذیری بیل مکانیکی در مجموعه گسترده ای از پیوست های و اتصالات آن قرار دارد زیرا چنین اتصالاتی شامل چنگک، چکش، مارپیچ و غیره می شود که هر کدام عملکرد متفاوتی برای دستگاه دارد.

کابین یک بیل مکانیکی می تواند کاملاً 360 درجه بچرخد و سطحی از تطبیق پذیری را دارد. که تعداد کمی از ماشین آلات سنگین دیگر چنین انعطاف پذیری را دارا هستند به همین علت این بیل های مکانیکی یکی از پرکاربردترین دستگاه های راهسازی هستند.

بیل مکانیکی بکهو

این دستگاه با قرار گرفتن دو دستگاه در کنار یکدیگر یکی از پر کاربردترین دستگاه های پروژه های عمرانی می باشد زیرا حفره ها و گودال ها را حفر و پر کنند و قابلیت بیشتری برای هل دادن خاک، زباله و سایر مواد را دارند.

مانند بیل‌های مکانیکی، با تعداد اتصالات مختلف برای بوم، تطبیق‌پذیری بیشتری را دارد. چنین ضمیمه هایی شامل اندازه های مختلف باکت نیز می شود.

بکهوها برای کارهای کوچکتر که به قابلیت های بیل مکانیکی و لودر نیاز دارد بسیار مناسب است . قابلیت مانور و تحرک آنها مزایایی است که آنها را برای هر تیم عمرانی ضروری می باشد.

مینی لودر یا بابکت

اساساً از لودرهای مینی برای فشار دادن و حمل کثیفی و سایر مواد کاربرد دارد.

همانند بیل مکانیکی و لودرهای چرخ لاستیکی هیچ کمبودی در اتصالات این دستگاه وجود  ندارند که کارایی دستگاه را چندین برابر می نماید. این اتصالات شامل مالچر، ترانچر و تیلر است.

بکهوها دارای مزیت  مانورپذیری همانند  بیل مکانیکی هستند.  که به آن امکان می دهد با سرعت بیشتری عملیات بهتری انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دنیای ماشین آلات راهسازی و خرید انواع قطعات یدکی و راهسازی کافی است به سایت روت کالا مراجعه نمایید.

تا از به روزترین مقالات دنیا و همچنین خرید بدون واسطه به صورت آنلاین بهرمند شوید گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگو به شما کاربران می باشند.

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599

whatsApp: 0912 150 34 86

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *