لوازم کوماتسو

300 سال با  فروشندگان لوازم کوماتسو       

ما به این واقعیت افتخار می کنیم که چندین دهه همکاری تجاری بافروشندگان لوازم کوماتسو داریم. برای بزرگداشت تاریخ و ماندگاری شرکت و همکاران ما ، شرکای توزیع کننده را از سراسر کشور برجسته می کنیم. هر کدام ، به روش خاص خود ، به موفقیت کوماتسو در آمریکای شمالی کمک کردند. درمجموع ، آنها تقریباً 300 سال خدمات دقیق برای كاماتسو و شركتهای میراث آن را نشان می دهند.

شرکت تراکتور و تجهیزات بری ، دفتر مرکزی ، ویچیتا ، کانزاس

هنگامی که برادران پاول و فرد بری جونیور در سال 1957 به ویچیتا ، کانزاس نقل مکان کردند ، شرکت ماشین سازی جاده سم اچ دنی ، توزیع کننده بین المللی برداشت محصول را خریداری کردند. آنها آن را به شرکت تراکتور و تجهیزات بری تغییر نام دادند و نام تجاری تجهیزات کشاورزی را زنده کردند که پدرشان فرد رئیس ، از سال 1928 تا 1928 در سنت لوئیس اداره کرد

با رشد و تکامل تجارت پل و فرد جونیور ، آنها شرکت های بری ، شرکت را که دارای بخش های جداگانه ای است ، تشکیل دادند و بری تراکتور به عنوان بخش تجهیزات ساختمانی سنگین این شرکت نامگذاری شده است. در سال 1989 ، بری تراکتور به عنوان توزیع کننده رسمی کوماتسو در کانزاس و همچنین در اسپرینگفیلد ، میسوری معرفی شد. شش سال بعد ، کوماتسو بری را به عنوان ارائه دهنده خدمات شماره یک خود در کشور معرفی کرد.

اجرای این شرکت در طول تاریخ 62 ساله خود یک امر خانوادگی بوده است. در اوایل دهه 1990 ، پسر والتر و داماد فرد جونیور ، دن شیر ، سمتهای مدیریتی را به دست آوردند: دن در سال 1991 به عنوان رئیس جمهور بری تراکتور انتخاب شد و والتر جانشین پدر خود به عنوان رئیس جمهور شرکت های بری ، شرکت در سال 1993

بریز می گوید خدمات مشتری و خانواده عناصر اصلی موفقیت آنها هستند. این عناصر امروز در خط مقدم مشاغل ادامه دارند و رئیس فعلی کنونی تراکتور جون بری ، پسر والتر ، تجسم هر دو است.

تحت رهبری جان ، بری تراکتور چندین برنامه را برای اطمینان از این که شرکت انتظارات مشتریان را برآورده می کند اجرا کرده و در بازار امروز رقابتی است. بری جایگاه نماینده فروش پشتیبانی محصولات را بازنگری کرده است و آموزش های پیشرفته ای را برای همه کارمندان فراهم می کند تا مهارت های خدمات مشتری را تقویت کنند.

جان همچنین به منظور اصلاح نیازهای تجهیزات در حال تغییر مشتریان ، تجدید نظر در مدل تجاری Berry Tractor انجام داد. تغییر روی تمرکز خوب روی کلیه تجهیزات ساختمانی و تلاش متمرکز برای افزایش اجاره بها ، باعث شده است تا این شرکت با منافع مشتریان خود تراز شود.

در طی سالیان متمادی ، شرکت های بری با هفت بخش و 32 محل شعبه در کانزاس ، میسوری ، اوکلاهوما ، تگزاس ، کلرادو و وایومینگ در قلب کشور کشور رونق گرفته اند و همگی با فروش خطوط متنوعی از تجهیزات ساختمانی و لوازم جانبی.

در سال 2017 ، بری تراکتور 60 سالگرد خود را جشن گرفت و این کار همچنان از ساختمان اولیه ویچیتا آغاز می شود که پل و فرد جونیور برای اولین بار در سال 1957 خریداری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *