چهار عاملی که باید در هنگام خرید ناخن های بیل مکانیکی بدان توجه ویژه داشت ؟

  1. ساختارناخن بیل مکانیکی

ساختار و مواد مورد استفاده شده در ناخن بیل از معیارهای اصلی است ، زیرا این امر به طور مستقیم عمر سایش و مقاومت آن را تعیین می کند .

ناخن ها این روزها بیشتر در کشورهای جهان سوم تولید می شوند . مواد مورد استفاده در فرآیند ریخته گری و انواع قالب های مورد استفاده ، دوام دندان ، شکستگی و اتصالات آن را تعیین می کنند. همچنین ، فرآیند عملیات حرارتی بر سختی ناخن ها اثر می گذارد که به نوبه خود یکی از مهم ترین عوامل بر طول عمر ناحن هاست .که هر کدام از این عوامل رعایت نشود منجر به کاهش بهروری کیفیت باکت یا ناخن می شود .

  1. استفاده درست از ناخن های بیل مکانیکی

عمر مختلف دندانهای بیل تحت تأثیر مواد مختلف قرار می گیرد. شن و ماسه بسیار ساینده است ، سنگ ، خاک و سایر مواد حفر شده یا بارگیری شده بسته به محتوای کوارتز آنها بر طول عمر آن تأثیر می گذارد. هرچه سطح سایش بیشتر باشد ، ماندگاری دندانها کمتر از قبل خواهد بود .

ناخن های بیل مکانیکی بیشتر برای بارگیری و کاربردهای مواد مناسب هستند و نه برای گودبرداری یا حفاری ، زیرا این امر به نفوذ و ضربه زیاد نیاز دارد. در هنگام نفوذ به زمین سخت فشرده ، سطح ساییدگی زیاد کارایی کمتری دارد.

انواع ناخن های بیل مکانیکی
  1. در نظر گرفتن میزان نفوذ و درجه سختی حفاری

مقدار مساحتی که هنگام نفوذ با زمین تماس می گیرد ، کارایی دندان را تعیین می کند. اگر دندان دارای پهنای زیاد ، سطح صاف یا “ماسوره” باشد ، نیروی اضافی از بیل مکانیکی برای نفوذ به مواد مورد نیاز است ، بنابراین از سوخت بیشتری استفاده می شود و تنش بیشتری در تمام قسمتهای دستگاه ایجاد می شود.در نظر گرفتن میزان نفوذ و درجه سختی حفارییکی از چهار عاملی که باید در هنگام خرید ناخن های بیل مکانیکی بدان توجه ویژه داشت ؟

برای نفوذ به زمین فشرده ، سنگی یا یخ زده ، ممکن است به دندانهای تیز و نوک تیز “V” به نام “Twin Tiger Teeth” نیاز داشته باشید. اینها برای حفر و ترانشه ایده آل هستند ، زیرا سطل را قادر می سازد تا مواد را به راحتی تأمین کند ، اما به دلیل اینکه مواد کمتری در آنها وجود دارد ، عمر آنها کوتاه است و نمی توانند کف صاف را به سوراخ یا ترانشه تحویل دهند.

باکت بیل مکانیکی و ناخن ها
باکت بیل مکانیکی و ناخن ها
  1. اهمیت دادن به میزان تاثیر گذاری محیط بر کار

دندانهای باکت با مقاومت در برابر ضربه های نافذ و نیروهای شکاف دهنده بسیار می توانند بسیار تاثیر گذارباشند در عملیات حفاری و یا خاکبرداری و همچنین معادن .

اتصالات دندانها به آداپتور از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا اتصالات نامناسب فشار را دوباره به پین ​​وارد می کند که می تواند نقطه ضعفی ایجاد کند یا ممکن است پین تحت فشار خارج شود.

کاربر گرامی شما می توانید برای آگاهی بیشتر در مورد خرید قطعات راهسازی و نیز خرید آنلاین از سایت روت کالا که یکی از بزرگترین پلت فرم های آنلاین ایران می باشد کانالی امن و راحت برای خرید آنلاین قطعات راهسازی پیدا کنید از جمله خدمات این سایت حمل رایگان در سراسر کشور و ضمانت بازگشت کالا است .

و نیز گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *