4 نکته حیاتی،هنگام خرید انواع لودر در بازار :زمانی که شما درگیر پروژهای راهسازی ،ساختمانی ، معادن و عمرانی هستید. نیاز مبرمی برای خرید انواع ماشین آلات سنگین برایتان به وجود می آید در این میان لودر جزو پرکاربردترین انواع ماشین آلات سنگین به حساب می آید. زیرا در پروژه‌های ساختمانی و شهری نیز مورد استفاده است. یکی از ملاک‌‌‌های خرید لودر، کیفیت بالای دستگاه و قیمت تمام شده مناسب است. ما در این مقاله 4 نکته حیاتی را که منجر به خرید لودر با کیفیت می شود را شرح خواهیم داد.

4 نکته حیاتی،هنگام خرید انواع لودر در بازار
4 نکته حیاتی،هنگام خرید انواع لودر در بازار

1. حجم موادی که قرار است جابه‌جا شود اندازه باکت لودر را مشخص می کند

بیشتر خریدارن به دنبال یک باکت استاندارد برای لودر خود هستند. و همراه با میزان مشخصی از قابلیت جابه‌جایی ولی این دیدگاه درست نیست، باکت لودر مهمترین عامل درآمدزا به شمار می رود. اندازه و ظرفیت آن از فاکتور‌های مهم تلقی می شود با انتخاب دقیق اندازه و ظرفیت تعداد عبورهای لودر برای جابه‌جایی مواد معدنی ،ساختمانی و غیره ….. به طور چشمگیری کاهش می یابد. فاکتور بعدی برای خرید. این است که لودر هر روز با چه موادی سرروکار دارد اینکه یک دستگاه لودر روزی شن ، روزی دیگر ماسه و روز دیگر آهن جابه‌جا می کند باید وزن سنگین ترین از انواع این مواد محاسبه شود و براساس آن اقدام به خرید نمایید. تا در طولانی مدت منجر به فرسایش و آسیب به لودر نشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقالات زیر مراجعه نمایید:

طرز کار لودر چگونه است ؟

2.نوع پروژه‌ای که لودر در آن کاربرد دارد ملاک مهمی در انتخاب است

پروژه‌ها ابعاد مختلفی دارند که هر کدام نیازمند استفاده از یک مدل خاص لودرها می باشد. برای مثال دستگاهی که در یک پروژه عمرانی برای حمل و جابه‌جایی خاک و شن و ماسه به کار می رود با مدل لودر که در معادن مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متفاوت است و با کارایی متفاوت. یا در یک منطقه جنگلی جهت پاکسازی پوشش‌های گیاهی حتما نیازمند لودر چرخ لاستیکی است زیرا برای ادامه کار نوع لاستیک‌ها و همچنین میزان تنظیم باد لاستیک‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد. تمامی این موارد همراه با ریز بینی و دقت زیاد منجر به بهروری بهتر دستگاه و کاهش هزینه‌ها خواهد بود.

3.اتصالات لودر نقش بسیار موثری در بهره‌وری بهتر دستگاه دارد

از جمله اتصالات لودر می توان به باکت، دکل، هیدرولیک اشاره کرد که یکی از روش‌های دست یابی به بهروری بهتر لودر چرخ لاستیکی مکانیزم سریع و به موقع اتصالات است. این اتصالات تطبیق پذیری و راندمان کاری بیشتری را برای دستگاه ایجاد می نمایند که برای طیف وسیعی از باکت ها برای جابجایی انواع مواد معدنی، شن و ماسه و غیره …. کاربرد دارد.

4. قدرت موتور و ظرفیت بالابری دو معیار مهم در انتخاب لودر است

قدرت موتور که براساس اسب بخار تعیین می شود. و همچنین میزان ظرفیت بالابری که همان قدرت جابه‌جایی دستگاه است. دو فاکتور بسیار مهم در انتخاب لودر است. زیرا به هر میزان این دو معیار درست و مناسب انتخاب شود منجر به جابه‌جایی بهتر انواع مواد معدنی و غیره می گردد. و به هر میزان یک لودر بتواند راحت تر و ماهرانه تر یک باکت را پر نمایید. به همان میزان نرخ بهره‌وری افزایش می یابد. در ادامه مصرف سوخت پایین تر و موتور کم مصرف تر خریداران بیشتری را به خود جذب می نماید.

کاربر گرامی در هنگام خرید انواع ماشین آلات راهسازی و همچنین لودرها به سابقه شرکت فروشنده اهمیت وِیژه‌ای دهید زیرا بعد از خرید یک دستگاه راهسازی همه چیز به پایان نمی رسد تازه این آغاز تعهدی طولانی مدت است. از تامین قطعات، پاسخگویی به موقع و سایر خدمات. سایت روت کالا اولین پلت فرم فروش انواع ماشین آلات راهسازی و قطعات انواع دستگاه‌های سنگین و نیمه سنگین در ایران این مسیر را برای شما خریداران عزیز هموار نموده.کافی با گروه پشتیبان روت کالا تماس حاصل نمایید. تا از بهترین خدمات سایت ما بهرمند شوید.

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

whatsApp: 0912 150 34 86

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *