کاربرد و استفاده از میکروسمنت در نمای بیرونی : میکروسمنت در نمای بیرونی ساختمان به سنگفرش پیوسته دکوراتیو معروف شده‌است. پوششی که به دلیل مزیت های بزرگی که دارد به طور فزاینده ای در ذهن معماران و سازندگان به عنوان جایگزینی عالی برای پوشش کف های فضای باز مانند تراس ها، پاسیو‌ها، ایوان‌ها، باغ‌ها، استخرها و حتی دیوارها و نمای ساختمانتبدیل شده است. اگر شما از جمله کسانی هستید که تا به حال فکر می‌کردید که میکروسمنت یک پوشش انحصاری برای دکوراسیون داخلی است، با خواندن این مقاله تصور شما به طور کامل تغییر خواهد کرد .

میکروسمنت در نمای بیرونی
میکروسمنت در نمای بیرونی

آیا امکان استفاده از میکروسمنت سمیک در نما ساختمان وجود دارد

دلایل زیادی وجود دارد که انتخاب میکروسمنت برای نمای بیرونی، چه به عنوان پوشش دیوارها، نما، ایوان و چه به عنوان سنگفرش در فضای باز ایده بسیار خوبی است. در واقع استفاده از میکروسمنت در فضای باز، ایجاد فضای باورنکردنی را تضمین می کند زیرا پوششی را تشکیل می دهد که چسبندگی فوق العاده ای داشته و  بر روی همه‌ی بسترها اجرا می شود. یک پوشش دکوراتیو پیوسته که زیبایی بصری را با کارایی بی نظیر ترکیب می‌کند. در اینجا شش مزیت اصلی محبوبیت میکروسمنت برای فضای باز را بیان خواهیم کرد.

ویژگی میکروسمنت سیمک چیست ؟

اجرا میکروسمنت بر روی تمامی سطوح

میکروسمنت یک پوشش پیوسته است که مستقیماً بر روی هر بستری اعمال می‌شود. به عبارت دیگر نیازی به درز انبساط ندارد. این مطلب یک ارزش افزوده عالی است که به میکروسمنت اجازه می‌دهد کاملاً با بقیه عناصر دکوراتیو معماری ترکیب شود و احساس تداوم و هماهنگی بین همه اجزا را ایجاد کند. تداومی که می‌تواند یک گام جلوتر رفته و به عنوان پیوندی بین میکروسمنت برای نمای بیرونی و فضای داخلی خانه یا محل کار عمل کند.

مقاومت بی نظیر میکروسمنت در برابر ترافیک بالا

عامل اصلی که باعث شده است میکروسمنت در نمای بیرونی به عنوان جایگزینی برای پوشش‌های دیگر مانند سنگ طبیعی یا مصنوعی، کاشی، سرامیک و بسیاری دیگر شهرت پیدا کند، عملکرد مناسب میکروسمنت در فضای باز در برابر ترافیک رفت آمدی بالا است.

مقاومت بالای میکروسمنت در برابر باران و گرما

شرایط آب و هوایی یک عامل تعیین کننده در انتخاب مصالح مورد استفاده در فضای باز توسط معماران، سازندگان و سایر متخصصان ساخت و ساز است. میکروسمنت سمیک گرید دور در صورت اجرای اصولی، تحت تاثیر باران و گرما قرار نمی‌گیرد.

مقاومت بالای میکروسمنت
مقاومت بالای میکروسمنت

خواص ضد میکروبی میکروسمنت

یکپارچگی سطح میکروسمنت در فضای باز از رشد قارچ ها، علف های هرز و باکتری ها جلوگیری می‌کند و در نتیجه فضایی تمیز و پاکیزه ایجاد می‌کند. علاوه بر این، میکروسمنت یک پوشش دکوراتیو است که تمیز کردن آن بسیار آسان است و به حداقل نگهداری و مراقبت نیاز دارد.

میکروسمنت کفپوشی ضد لغزش

امروزه اکثر مشتریان به دنبال متریالی با پوشش بدون لغزش برای پوشش‌های بیرونی می گردند. بنابراین خوشحال خواهید شد که بدانید میکروسمنت سمیک گرید دور این توانایی را داشته و کفپوش پیوسته خارجی را به فضایی کاملاً بدون لغزش تبدیل می‌کند.

ایجاد نمای خارجی بادوام با میکروسمنت سمیک

آخرین کاربرد و استفاده از میکروسمنت در نمای بیرونی اما نه کم اهمیت ترین مورد، دوام بالای این محصول است که پوششی مناسب برای دیوارها و کف بوده و با وجود گذشت زمان، عملکرد خود را در بالاترین سطح حفظ می‌کند. به این ترتیب، با استفاده از میکروسمنت برای نمای بیرونی، نه تنها یک پوشش بسیار تزئینی ظریف و پیچیده به دست می آید، بلکه یک پوشش بسیار بادوام نیز خواهید داشت.

  میکروسمنت سمیک
میکروسمنت سمیک

منبع: سایت میکروسمنت سمیک | https://cemic.ir

برای مطالب بیشتر ما را در اینستاگرام میکروسمنت سمیک می توانید دنبال کنید:  https://www.instagram.com/cemic.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *