فیلتر کاترپیلار

فیلتر کاترپیلار تمام خطرات ناشی از استفاده از مارک های فیلترهای دیگر را از بین می برند. – فیلترهای کاترپیلار برای برآورده ساختن سخت ترین نیازهای فیلتر در صنعت ساخته می شوند – کیفیت ساخت کاترپیلار به دلیل پیگیری دقیق و فناوری روز دنیا، با به حداقل رساندن خطر خرابی عملکرد موتور را بهینه میکند.

Caterpillar excavator
بیل مکانیکی کاترپیلار

کیفیت ثابت فیلترهای Cat بهترین محافظ موتور است زیرا وقتی داخل فیلتر Cat را می بینید ، تفاوت کاملاً واضح است. ویژگی های پیشرفته طراحی موجود در Cat Filters با هم ترکیب می شوند تا حداکثر بازده فیلتراسیون را داشته باشند و از محافظتی که برای بهره مندی بیشتر از دستگاه نیاز می باشد را  برآورده می نماید. .

فیلتر های کاترپیلار
فیلتر های کاترپیلار

حرکت مارپیچ برای پایداری بیشتر فیلتر :

چرخش مارپیچی در فایبرگلاس  Cat Filters باعث می شود تا هنگام عبور مایعات از داخل فیلتر ، چین های  فیلتر خم نشوند. با مارک های دیگر فیلترها ، پلیسه ها اغلب آلودگی های آزاد می کنند که باعث ساییدگی اضافی قطعات داخل فیلتر می شوند. چرخش مارپیچی در Cat Filters حرکات تخریبی را از بین می برد و اطمینان حاصل می کند که آلودگی ها گرفته و نگه داشته می شوند. این امر به ویژه در هنگام شروع به کار کردن دستگاه سرد و زمان خاموش شدن دستگاه بسیار مهم است

برای اطلاعات بیشتر دراین زمینه می توانید به مقالات زیر مراجعه کنید :

بلدوزر کاترپیلار D9 محصول 2020

با انواع قطعات کوماتسو و کاترپیلار آشنا شوید.

فیلتر های کاترپیلار
فیلتر های کاترپیلار

درپوش های قالب گیری شده برای جلوگیری از نشت:

درپوش های انتهایی قالب زده شده در فیلترکاترپیلار، قسمت تمیز فیلتر را از قسمت کثیف کاملاً آب بندی می کند. درپوش های انتهایی فلزی در بالای چین های فیلتر چسبانده می شوند. این امر می تواند شکاف هایی را ایجاد کند که به آلودگی ها اجازه می دهد دوباره وارد قسمت تمیز فیلتر شوند.

درپوش های انتهای قالب زده در فیلترکاترپیلار احتمال ایجاد شکاف را از بین می برد. در حین فرآیند تولید ، قبل از اینکه سفت شود .

 فیلتر به درون پیوند پلی اورتان وارد می شود و باعث ایجاد یک پیوند غیرقابل نفوذ می شود که آلودگی ها را به داخل محیط کثیف فیلتر محدود نگه می دارد.

یک صفحه پایه آلومینیومی به درپوش انتهای قالب وصل شده و درون یک قوطی یک تکه محصور شده است. این به فیلترکاترپیلار مقاومت در برابر انفجار بیشتری می بخشد و منبع بالقوه آلودگی فلز را از بین می برد.

مرکز لوله پلاستیکی برای جلوگیری از آلودگی فلزات:

لوله های مرکزی غیر فلزی باعث تقویت فیلترهای Cat می شوند. مارک های دیگر فیلترها از لوله های مرکزی فلزی استفاده می کنند که اغلب آلاینده های فلزی باقی مانده از فرآیند تولید را حمل می کنند. اینها توسط مایعات از طرف محیط تمیز پاک می شوند و از طریق سیستم ادامه می یابند تا باعث سایش قطعات شوند.

لوله های مرکزی در فیلترهای Cat از نایلون تقویت شده با فایبرگلاس ساخته می شوند و منبع مشترک آلودگی فلزات را از بین می برند. بعلاوه ، لوله های مرکزی غیر فلزی کاترپیلار 30 درصد قوی تر از لوله های فلزی معمولی هستند تا از جلوگیری از ریزش در هنگام افزایش فشار و شروع سرما جلوگیری کنند.

شما کاربر گرامی می توانید برای تهیه فیلتر های کاترپیلار به وب سایت روت کالا  مراجعه کرده و از خدماتی مانند خرید آنلاین ، پشتیبانی تمام وقت و ارسال رایگان بهرمند شوید .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .
WhatsApp +98 912 150 34 86

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *