ژنراتور خانگی کامینز در کارولینای شمالی

Allan Dearth Generators and Sons یک فروشنده و تولید کننده ژنراتور خانگی کامینز درکارولینای شمالی بودند.

داستان شروع ژنراتور کامینز

آلن درت سالهاست که کارهای الکتریکی را انجام می دهد. و حتی در مراحل ساخت اولیه محصولات کامینز آشنا بوده است.

این موضوع  باعث شد که پسر بزرگش تصمیم بگیرد به خانه خود برود و با پدر به تجارت بپردازد که این امر باعث شد تا تجارت خانوادگی آنها جان بگیرد.

از زمان تاسیس کمپانی خانوادگی آنها  14 سال می گذرد و تجارت خانوادگی آنها با موفقیت روبه رو شده و توانسته اند حمایتی خوبی را از کامینز بگیرند.

سالها پیش، آلن برای یک شرکت الکتریکی مشغول به کار بوده است . وی هفت سال را صرف تحویل ، تنظیم ، سیم کشی و نصب ژنراتورهای خانگی کامینز کرد و سرانجام از فرصتی استفاده کرد و یک حساب کاربری کامینز را ایجاد نمود و متوجه یادگیری سرویس دهی و هدایت محصولات کامینز شد . او این نقش را حفظ کرد تا اینکه از طرف پسرش ، برایان دروث تماس مهیجی گرفت.

در آن زمان، برایان در میلواکی به عنوان یک مکانیک موتورهای دیزل مشغول به کار بود او از پدرش خواست که شروع به راه اندازی تجارت موتور های دیزل کنند

و شرکت آنها پس از 14 سال تجارت، اکنون آنها دارای ده کارمند است که شش نفر از آنها فامیل خانوادگی هستند – چهار نفر دیگر به عنوان انجمن اعضای افتخاری خانواده محسوب می شوند.

ADS از بدو تأسیس محصولات خانگی کامینز را تولید و فروخته و سرویس دهی کرده است. آنها به سه ایالت مختلف (کارولینای شمالی ، کارولینای جنوبی و جورجیا) خدمات ارائه می دهند زیرا در نزدیکی مرز این سه ایالت واقع شده اند.

در طول سال ها ، خانواده Dearth تجربیات خوبی در زمینه پشتیبانی و خدمات کامینز داشته اند. “کامینز همیشه تولید کننده خوبی بوده است ، آنها از قیمت خوبی برخوردار هستند ، قابل اعتماد هستند و ما دوست داریم که روی آنها کار کنیم زیرا از بیشتر برند ها ساده تر هستند.”

در پایان

به طور خلاصه ، آلن توصیه هایی را برای هرکسی که در بازار باشد برای یک مولد خانگی ارائه می دهد ، “پشتیبانی خدمات یک عامل بزرگ است. مردم می خواهند بدانند که اگر به مشکلی برمی خورند ، چه کسی از آنها پشتیبانی می کند؟ همه چیز در مورد پشتیبانی محصول است و در همین لحظه است که آلن ” با اعتماد به نفس به مشتری میگوید ، “ما اینجا هستیم و اینجا هستیم تا بمانیم. و کامینز همیشه از ما پشتیبانی خواهد کرد. “

شما کاربر گرامی می توانید برای تهیه قطعات موتورهای کامینز به وب سایت روت کالا  مراجعه کرده و از خدماتی مانند خرید آنلاین ، پشتیبانی تمام وقت و ارسال رایگان بهرمند شوید .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *