داستان سرگذشت شرکت کاترپیلار : این شرکت زمانی آغاز به کار کرد که جهان درگیر جنگ حهانی بود و این موقعیت که آمریکا از هر دو جنگ جدا بود باعث پیشرفت شرکت‌های آمریکایی شد. که شرکت کاترپیلار که در آغار تراکتور برای مصارف کشاورزی می ساخت، به وسیله بنجامین هولت به شهرتی جهانی رسید زیرا این شرکت اولین شرکتی بود که توانست از تراکتورهای را بسازد که دارای موتور‌های دیزل بود که این اتفاق در زمان خودش بیشتر شبیه معجزه بود.

دستگاه قدرت زیادی داشت. و از همه مهم تر هزینه‌ها و مصرف سوخت به نصف رسید این آغاز انقلابی بزرگ در صنعت ماشین آلات راهسازی بود که پرچم دار آن شرکت کاترپیلار بود. پروژه‌های راهسازی به سمت کاترپیلار روانه شد.

اولین ومهمترین پروژه کاترپیلار

اولین و مهمترین پروژه برای این شرکت نوپا احداث پل گلدن گلیت بود. که با موفقیت چشمگیری به پایان رسید، جهان در آتش بعد از جنگ جهانی دوم می سوخت که کاترپیلار این پروژه را به پایان رساند.

جنگ جهانی دوم فرصتی برای کاترپیلار

کشورهای دنیا برای بازسازی نیازمند ماشین آلات راهسازی و سنگین بودن و این یعنی فرصت طلایی برای کاترپیلار و این شرکت بسیار خوب از این فرصت استفاده نمود و سود بسیار بالایی را به سمت کشورش روانه نمود.

کاترپیلار و محصولات جدید

کاترپیلار در حال رشد بود هر روز ماشین آلات جدید لودر، بلدوزر، بیل مکانیکی، و …. که هر کدامشان یک دستاورد بزرگ برای شرکت و کشورشان به حساب می آمد.

زمان صادرات این محصولات رسید. کاترپیلار در بیشتر کشور‌ها جهان دارای نمایندگی فروش شد. از کشور‌های اروپایی تا آسیایی محلی برای نمایندگی‌های این شرکت بزرگ شد.

اوج فناوری این شرکت زمانی خود را نشان داد که در ماموریت بزرگ به ماه از موتور‌های کاترپیلار استفاده شد. که برای شرکت افتخار بزرگی به حساب می آمد.

در حال حاضر کاترپیلار با هزاران محصول در سرتاسر جهان دارای نمایندگی‌ها بیشماری است و تعداد بالای از نیروهای انسانی درکشورهای مختلف در این شرکت مشغول به کار هستند. تمامی سرگذشت کاترپیلار پر از فرصت، سخت کوشی و همچنین شرایط زمانی خاص بوده است.

برای خرید قطعات کاترپیلار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

خرید کالا

کاربر گرامی برای تهیه انواع قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی می توانید به سایت روت کالا مراجعه کرده و از خدماتی مانند: فروش آنلاین محصولات، دسترسی سریع و آسان به کالا و پشتیبانی همه روزه برخوردار گردید. گروه پشتیبانی روت کالا همیشه پاسخگو نیازهای مشتریان خودمی باشد در سرتاسر ایران.

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

whatsApp: 0912 150 34 86

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *