آشنایی با شارژ پمپ هیدرولیک: پمپ هیدرولیک یکی از اجزای سیستم هیدرولیک می باشد. که نیروی الکتریکی را تبدیل به نیروی هیدرولیک نموده و دقیقا از همین جهت، انقلابی بزرگ در این صنعت صورت گرفت. پمپ‌های هیدرولیک ساختار پیچیده ای دارند و از اجزای متعددی تشکیل شده‌اند. و یکی از مهمترین این اجزا شارژ پمپ می باشد، شارژ پمپ‌ها را با نام‌های پمپ کمکی و پمپ تقویت نیز می شناسند و محل استقرار آن در انتهای پمپ هیدرولیک است.

پمپ‌های هیدرولیک به دو صورت حلقه باز و بسته طراحی شده‌اند. در مدل بسته وجود شارژ پمپ الزامی است، زیرا در صورت نبود آن مشکلات زیادی را برای پمپ هیدرولیک اصلی به همراه دارد.

ویژگی‌های شارژ پمپ‌های هیدرولیک

  1. در زمان خروج هرگونه روغن از سیستم پمپ هیدرولیک بلافاصله آن را جایگزین خواهد کرد.
  2. روغن تمیز و مناسب در زمان کمبود روغن در پمپ هیدرولیک پمپاژ می شود.
  3. حجم مناسب و فشار لازم برای سیستم پایلوت و کنترل و غیره ….
  4. تامین فشار مورد نیاز برای سیستم ترمز دستگاه
  5. تامین حجم و فشار لازم برای روغن کاری قطعات داخلی پمپ هیدرولیک
انواع شارژ پمپ هیدرولیک در روت کالا
انواع شارژ پمپ هیدرولیک در روت کالا

باید توجه داشت در سیستم ‌های هیدرولیک و در پمپ‌های هیدرولیک به علت نوع طراحی که این مدل پمپ‌‎ها دارند بخش قابل توجه‌ای از روغنی که در بین اجزا در حرکت است، مصرف می شود. ودر صورت هر گونه اختلال در این روغن کاری پمپ هیدرولیک دچار آسیب و خوردگی می شود لازم به ذکر است که این میزان از روغن بیشتر جهت تغذیه سیستم کنترل و پایلوت و همچنین تجهیزات هیدرولیک می شود.

کاربر گرامی برای خرید انواع شارژ پمپ هیدرولیک می توانید به سایت روت کالا مراجعه نمایید. تا از خدماتی مانند خرید آنلاین و قیمت مناسب کالا برخوردار شوید.

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

whatsApp: 0912 150 34 86

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *