بیل مکانیکی هیتاچی
بیل مکانیکی هیتاچی

کمپانی بزرگ ماشین آلات راه سازی هیتاچی بیل مکانیکی هیدرولیک فوق العاده بزرگ EX2000-7  خود را در اکتبر 2021 معرفی می کند ، هیتاچی مدعی است این مدل در حالی که همان بهره وری قبلی EX1990-6  را دارا می باشد ، تا 19 درصد سوخت کمتری مصرف خواهد کرد.

ex2000-7
EX-7 Series

هیتاچی می گوید که EX2000-7 به دلیل داشتن یک مدار هیدرولیکی کاملاً جدید ، و همچنین افزودن عملکرد انتخاب حالت کار و غیره ، به بازدهی بالاتری در مصرف سوخت دست پیدا کرده است .

در مقایسه با نمونه قبلی خود  EX1900-6 ، EX2000-7 می تواند به میزان 417 تن از انتشار گاز CO2 در سال برای هر ماشین جلوگیری کند.

با وزن عملیاتی 175 تن ، EX2000-7 یکی از بیل مکانیکی فوق العاده بزرگ هیتاچی است. یک سیستم کنترل هیدرولیکی کاملاً جدید ساخته شده و برای اولین بار برای یک بیل هیدرولیکی فوق العاده بزرگ به کار گرفته شده است که امکان مدیریت دقیق تر روغن هیدرولیک در هر شیر کنترل را در طول چرخه حفر و بارگیری فراهم می کند.

کاربر گرامی برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقالات زیر مراجعه کنید :

انواع بیل مکانیکی و کاربرد آن در پروژه های ساختمانی

بیل مکانیکی کوماتسو PC800-7

EX1900-6
EX1900-6

یک ویژگی جدید در EX2000-7 که تعبیه شده است انتخاب حالت کار است و به اپراتور این اجازه را می دهد تا یکی از سه حالت کار را انتخاب کند  حالت High Power (HP)  و حالت Power (PWR) و یا حالت  ECO که  برای بهینه سازی بهره وری و بازده سوخت بسیار کارامد می باشد .این ویژگی جدید در تمامی محصولات جدید هیتاچی قرار خواهد گرفت.

هیتاچی با معرفی بیلهای معدنی سری EX-7   که در آوریل 2019 وارد بازارهای جهانی کرد ، تحول بزرگی در بازارهای جهانی ماشین آلات راه سازی ایجاد کرد.

این شرکت می گوید که با سری EX-7 ، ایمنی ، بهره وری و با استفاده از مدل ها مختلف بیل های مکانیکی با تناژ  100 تن تا 800 تن را تولید می نماید .

EX1200-7
EX1200-7

آقای Sonosuke Ishii ، رئیس گروه معدن سازی ماشین آلات ساختمانی هیتاچی ، هنگام معرفی این مجموعه ، گفت که این آغاز یک زمان جدید هیجان انگیز است و ما از زمان انتشار سری EX-6  به نوآوری خود ادامه داده ایم و نتیجه این نوآوری EX-7 است که ایمن ترین و کارآمدترین ماشین های راه سازی و معدنی هیتاچی تاکنون است.”

“بیلهای EX-7 ما دارای فناوری های هیتاچی هستند که اینترنت صنعتی اشیا را به سایتهای معدنی در سراسر جهان می رساند. این ماشین ها قادر خواهند بود تا به سرورهای آنلاین متصل شوند که داده های ارزشمندی را جمع آوری می کنند و آنها را به بینش عملی تبدیل می کنند تا به مشتریان در بهینه سازی ایمنی ، تولید و کارایی عملکرد خود کمک کنند. “

همانطور که اشاره شد شما کاربر گرامی شما می توانید برای تهیه قطعات ماشین آلات راه سازی به روت کالا  مراجعه کرده و از خدماتی مانند خرید آنلاین ، پشتیبانی تمام وقت و ارسال رایگان بهرمند شوید .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *