راهنمای خرید روتاری گروپ کاوازاکی- فلوتک اصلی در ایران : بازار قطعات ماشین آلات راهسازی این روزها به علت تحریم‌ و کرونا از همه روزها آشفته تر است و پیدا کردن قطعات اصلی برای دستگاه‌های راهسازی امری دشوار و زمان بر می باشد. ما در این مقاله تمامی نکاتی که بتوانید روتاری گروپ اصلی را از تقلبی تشخیص دهید را با تمامی جزئیات شرح دادیم کافی این مقاله را با دقت تمام مطالعه نمایید.

شرکت کاوازاکی تولید کننده برتر پمپ‌های هیدرولیک با برندهای کاوازاکی و یا کی پی ام در سطح جهان می باشد. که در کشور کره جنوبی با نام فلوتک در حال فروش محصولات خود می باشد که این شرکت در سطح شرکت‌های بزرگی مانند میتسو بیشی ژاپن است. و دارای پنجمین رتبه در زمینه تولید پمپ‌های هیدرولیک است. که یکی از اصلی ترین قطعات پمپ‌های هیدرولیک، روتور، پیستون، پلیت است که این مجموعه قطعات روتاری گروپ نامیده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید:

چگونه روتاری گروپ کاوازاکی – فلوتک اصلی را از تقلبی تشخیص دهیم ؟

در زمان خرید روتاری گروپ کاوازاکی- فلوتک اصلی به این نکات توجه کنید

به بسته بندی محصول توجه ویژه ای داشته باشید:

1.در نمونه‌های تقلبی نام شرکت به طور کامل نوشته نشده است. که در تصویر زیر به راحتی قابل مشاهده است. همانطور که مشاهده می شود در تصویر اول که نمونه تقلبی است. فقط نام فلوتک نوشته شده و در نمونه دوم که اصلی است نام فلوتک – کاوازاکی کامل نوشته شده است.

راهنمای خرید روتاری گروپ کاوازاکی- فلوتک اصلی
راهنمای خرید روتاری گروپ کاوازاکی- فلوتک اصلی

2.در نمونه‌های تقلبی در آخرین بند در قسمت لیبل محصول هیچ نشانه‌ای از برند کی پی ام که در سرتاسر جهان شرکت کاوازاکی را به این نام نیز می شناسند وجود ندارد و با بی سلیقگی خاصی کپی شده، که در نمونه‌های اصلی این برند به راحتی قابل رویت است.

راهنمای خرید روتاری گروپ کاوازاکی- فلوتک اصلی
راهنمای خرید روتاری گروپ کاوازاکی- فلوتک اصلی

3. چسبی که برای بسته بندی استفاده شده است به نام شرکت کاوزاکی و به رنگ قرمز می باشد. که در عکس زیر قابل مشاهده است.در نمونه‌های تقلبی از چسب‌های معمولی استفاده می شود. زیرا در صورت مشاهده این چسب‌ها با نام شرکت تولید کننده اصلی ،شرکت متقلب اجازه صادرات این محصول را ندارد.

چسب مخصوص بسته بندی کالا، شرکت کاوازاکی -فلوتک کره جنوبی
چسب مخصوص بسته بندی کالا، شرکت کاوازاکی -فلوتک کره جنوبی

مشخصات مهم روتور پیستون پمپ هیدرولیک اصلی برند کاوازاکی – فلوتک کره جنوبی :

1.رنگ رتور اصلی پررنگ از تر از نمونه تقلبی و چینی آن در بازار است. و این ویژگی کاملا مشهود و قابل رویت است. که در تصویر زیر قابل مشاهده است. در نمونه‌های تقلبی رنگی که به بدنه محصول زده شده است. کاملا بی کیفیت است. در صورتی که نمونه اصلی در ریخته گری و حرارت بالا این رنگ به دست آمده است.

روتور پیستون پمپ هیدرولیک اصلی برند کاوازاکی - فلوتک کره جنوبی
روتور پیستون پمپ هیدرولیک اصلی برند کاوازاکی – فلوتک کره جنوبی

2. به لیبل و بارکد موجود بر روی بدنه روتور توجه ویژه داشته باشید. متاسفانه در نمونه‌های تقلبی این محصول لیبل یا همان بارکد وجود دارد ولی از کیفیت پایینی برخوردار است و به راحتی قابل تشخیص است.

نمونه اصلی روتور پیستون کاوازاکی - فلوتک اصلی
نمونه اصلی روتور پیستون کاوازاکی – فلوتک اصلی

کاربرد روتاری گروپ کاوازاکی – فلوتک

روتاری گروپ کاوازاکی برای انواع پمپ‌‌های هیدرولیک بیل مکانیکی نیوهلند، بیل مکانیکی دوسان، بیل مکانیکی هیوندای، بیل مکانیکی فیات کوبلکو، بیل مکانیکی ولوو، بیل مکانیکی سامی، بیل مکانیکی سانوارد و بیل مکانیکی زوملاین مورد استفاده قرار می گیرد.

کیت تعمیری پمپ های فلوتک – کاوازاکی شامل: نه عدد پیستون، یک عدد بلوک و ولو پلیت، یک عدد بوش، نه عدد فنر، یک عدد شو پلیت و یک عدد ست پلیت می باشد.

کاربر گرامی برای خرید انواع روتاری گروپ پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی می توانید به سایت روت کالا مراجعه نمایید، روت کالا اولین فروشگاه قطعات ماشین آلات راهسازی در ایران ، که هزاران قطعه یدکی را بر اساس نوع دستگاه و شماره فنی دستگاه گردآوری کرده است، کافی است با گروه پشتیبان روت کالا تماس حاصل نمایید تا بهترین خرید را به صورت آنلاین در این زمینه حاصل نمایید.

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

whatsApp: 0912 150 34 86

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *