همانطور که می دانید کاوازاکی یک شرکت ژاپنی می باشد که دارای با کیفیت ترین محصولات ماشین آلات راهسازی است در این میان پمپ های هیدرولیک که برای بیل های مکانیکی خود طراحی کرده است یکی از سرامد ترین در جهان است .

آغاز با پمپ هیدورلیک سری KV در سال 1968

پمپ هیدرولیک کاوازاکی سری KV برای اولین بیل مکانیکی داخلی تولید شد. فشار کاری 21 مگاپاسکال را تحمل می کرد مهندس ارشد طراحی در آن زمان یادآوری می کند: “یک سال طول کشید تا کاملاً آماده استفاده شود. ما در یک آزمایش 500 ساعته بدون توقف در حاشیه رودخانه با محصولات رقبای آمریکایی رقابت کردیم. و این پمپ کاوازاکی بود که توانست به عنوان برنده در این مسابقه سر بلند بیرون بیاید .

پمپ هیدرولیک کاوازاکی
پمپ هیدرولیک کاوازاکی سری KV

مسیر شکوفایی با سری NV در سال 1981

پمپ هیدرولیک کاوازاکی سری NV که در سال 1981 عرضه شد ، در شکل و ساختار کوچکتر فشار و سرعت بیشتری را ارائه می داد این امر با بهینه سازی شکل پیستون ، پیوستن دو پمپ به صورت پشت سر هم و سایر پیشرفت ها به دست آمد. در پایان ، فشار کار تا 32 مگاپاسکال افزایش یافت ، در حالی که به طور همزمان به قابلیت اطمینان بالایی دست یافت.

پمپ هیدرولیک  کاوازاکی
پمپ هیدرولیک کاوازاکی سری NV

قطعات کاهش می یابد در سری K3V در سال 1988

سری K3V ، که در سال 1988 تولید شد ، بر اساس نوآوری سری NV ساخته شده است ، همچنین قابلیت اطمینان و بهره وری آن را بیشتر کرده بود و استاندارد سازی را یک گام جلوتر می برد. به عنوان بخشی از تلاش برای رقابتی کردن قیمت آن ، توانست تعداد قطعات را 30٪ کاهش دهد. این به کاوازاکی کمک کرد تا به مرحله جهانی صعود کند. فشار کاری در نهایت به 38 MPa رسید.

پمپ هیدرولیک کاوازاکی
پمپ هیدرولیک کاوازاکی سری K3V

دوست دار محیط زیست در سری K7V در سال 2014

سری K7V ویژگی های سازگار با محیط زیست را از K3V به K5V منتقل کرده و به آنها توسعه داده است این فشار حداکثر 40 مگاپاسکال و یک سطح خروجی 20٪ بیشتر از K3V را به دست آورد در حالی که وزن ثابت بود. همچنین 3٪ کارآمدتر از مدل قبلی است.

پمپ هیدرولیک کاوازاکی
پمپ هیدرولیک کاوازاکی سریK7V

شما کاربر گرامی می توانید برای تهیه قطعات ماشین آلات راهسازی از جمله پمپ های هیدرولیک به وب سایت  روت کالا مراجعه کرده و از خدماتی مانند خرید آنلاین ، پشتیبانی تمام وقت و ارسال رایگان بهرمند شوید

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *