کوبلکو اولین بیل مکانیکی برقی
کوبلکو اولین بیل مکانیکی برقی

تولید کننده بیل مکانیکی کوبلکو 90 ساله شد

سال 2020 سالی پر از چالش برای جهان بود ، اما این سال جشن 90 سالگی ماشین آلات ساختمانی Kobelco (KCM)  بود. امسال 90 سال از تولید اولین بیل معدنی برقی در ژاپن می گذرد که در سال 1930 تولید شد ، نوآوری که تأثیر بسزایی در تجارت و صنعت ساخت و ساز در سراسر جهان در زمان خود داشت .

موفقیت کوبلکو را می توان تا حد زیادی به شهرت بی نظیر تولید کننده ژاپنی در ساخت ماشین آلات ماندگار ، با دوام و نگهداری کم دانست که می تواند در برابر سخت ترین شرایط محل کار مقاومت کند.

برای 90 سال ، کیفیت اولویت کوبلکو بوده است و علی رغم اقتصاد همیشه در حال تغییر ومبارزه با مشکلات بوده است و این فلسفه هرگز تغییر نکرده است.

کمپانی کوبلکو
کمپانی کوبلکو

کوبلکو – سالهای اولیه

از زمان توسعه اولین بیل مکانیکی معدنی و معرفی اولین ماشین هیدرولیک ، تاریخچه کوبلکو پر از “اولین ها” است.

در سال 1930 ، کوبلکو اولین بیل معدنی الکتریکی ژاپن را ایجاد کرد ، که زمینه ساز همه ماشین آلات ساختمانی آینده کوبلکو شد و باعث پیشرفت ها و فن آوری پیشگام در کبلکو شد .

در سال 1960 ، کوبلکو کارخانه Okubo را به پایان رساند و ساخت ماشین آلات ساختمانی آغاز شد. امروزه این کارخانه هنوز وجود دارد و به تولید جرثقیل های کوبلکو اختصاص دارد. این یکی از چهار کارخانه کوبلکو در ژاپن است.

در سال 1967 ، اولین بیل هیدرولیکی نوع چرخ زنجیری با استفاده از فناوری خود تولید نمود . Kobelco ، H208 ، با شروع 40 سال دیگر از نوآوری کوبلکو بیل های هیدرولیکی شهری را با نام SK-New MARKII (1987) ، تولید نمود وهمچنین بیل هیدرولیکی سری “Acera” (1989)  و سری “Beetle”  مینی بیل چرخشی دم عقب کوتاه (1996) تولید شد .

ساخت بیل مکانیکی کوبلکو
ساخت بیل مکانیکی کوبلکو

کوبلکو امروز

در طول دو دهه گذشته ، کوبلکو در خط مقدم فناوری بیل مکانیکی باقی مانده است – کارخانه پیشرفته آن ایتسوکاچی در حال حاضر نقش اصلی را به عنوان پایگاه تولید بیل های کوبلکو و توسعه فن آوری پیشرفته ایفا می کند.

یکی از مهمترین نوآوریهای کوبلکو تاکنون توسعه فناوری ترکیبی بوده است – کوبلکو اولین تولید کننده بیل مکانیکی بزرگ بود که در سال 1999 توانست یک بیل مکانیکی هیبریدی را به جهان معرفی کند. این آینده نگری منجر به آشکارسازی یک بیل مکانیکی ترکیبی HE-01  در سال 2007 شد ، به دنبال فروش بیل مکانیکی هیبریدی H80  در کلاس 8 تنی در سال 2010. تقاضا برای یک ماشین هیبریدی دسته بزرگتر با  SK200H-9  اولین بیل هیبریدی کلاس 20 تن Kobelco ، قبل از راه اندازی SK210HLC-10 در سال 2017 تحقق یافت. – اولین بیل مکانیکی هیبریدی جهان که از فناوری لیتیوم یون استفاده می کند.

در سالهای اخیر ، کوبلکو نیز مترادف با فناوری دستگاه های تخریب سازه محصول تولید کرده است. تولید کننده ای که به عنوان رهبر بازار تجهیزات تخریب در ژاپن شهرت پیدا کرده و حتی در آن زمان بالاترین دستگاه تخریب ساختمان SK3500D  که در در سال 2006 ساخته شد ..

در سال 2007 ، کوبلکو یک بیل مکانیکی هیدرولیک چرخشی با سیستم خنک کننده جدید همراه با کاهش صدا و گرد و غبار تولید کرد. این روش برتر برای جلوگیری از سر و صدا باعث ایجاد صدای کم ، خنک کننده استثنایی موتور ، کمترین زمان خرابی دستگاه و یک محیط کار راحت تر برای اپراتور را به وجود می آورد.

امروزه این فناوری ابتکاری را می توان در بسیاری از بیل مکانیکی های کوچک و متوسط ​​یافت.Kobelco امروز اکنون در 200 کشور با تقریبا 8000 کارمند در سراسر جهان فعالیت می کند.

Yoshinori Onoe رئیس و مدیر عامل شرکت  کبلکو می گوید : از زمان تولید اولین بیل بزرگ برقی خانگی که 90 سال پیش در سال 1930 تولید نموده ایم  همچنان با ایجاد انطباق با محیط و تولید محصولات بسیار متنوعی برای تأمین خواسته های مشتری ادامه دادیم. در حال توسعه فن آوری های جدید این “رویکرد عملی کاربر” همیشه در DNA ما وجود داشته است – ما به طور مداوم تلاش می کنیم شرکتی باشیم که با ارائه راه حل های جدید و نوآورانه رضایت مشتریان را جلب می کند. “

شما کاربر گرامی می توانید برای تهیه قطعات بیل های مکانیکی کوبلکو به وب سایت  روت کالا  مراجعه کرده و از خدماتی مانند خرید آنلاین ، پشتیبانی تمام وقت و ارسال رایگان بهرمند شوید .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *