تمامی بیل های مکانیکی می توانند کارهای بسیار متفاوتی انجام دهند بیشتر به مانند میکسرها و دستگاه آب میوه گیری همه کاره می باشند با باکت می توانند حفاری کنند با چکش می توانند قطعات سخت و فشرده را بشکافند با سرندی به راحتی سنگ و گلوخ را از خاک ساده جدا می سازند بیل های مکانیکی از این لحاظ یکی از تجهیزات سازگار به حساب می آید . یکی از اتصالات مهم تمامی بیل های مکانیکی همین اتصالات چکش هیدرولیک می باشد.

چکش هیدرولیک
چکش هیدرولیک

چکش هیدرولیک چیست ؟

مواقعی وجود دارد که مانعی در عملیات حفاری باعث  جلوگیری از پیشرفت کار می شود.و این  چکش هیدرولیک است که می تواند این امر را برطرف سازد چکش های هیدرولیک در استخراج معادن ، حفاری و تخریب استفاده می شود ، برای تراشه در تخته سنگهای بزرگ یا سازه های بتونی مورد استفاده قرار می گیرد .

مواردی وجود دارد که از انفجار برای از بین بردن موانع یا دستیابی به لایه های ضخیم سنگ استفاده می شود ، اما چکش ها فرآیندی کنترل شده تر ارائه می دهند.

موتورهای چکش ها  توسط یک پیستون هیدرولیکی هدایت می شوند که به سر اتصال دهنده فشار وارد می کند تا یک رانش قدرتمند و سازگار ایجاد کند . چکش ها بسیار کم صدا ترند و لرزش کمتری نسبت به انفجار ایجاد می کنند.

نکات مهم هنگام استفاده از چکش هیدرولیک:

1.چکش فقط باید عمود بر جسم استفاده شود.

چکش های هیدرولیک در هنگام انجام عملیات عمرانی می توانند خیلی سریع آسیب ببینند در هنگام استفاده چکش حتما آن ار به صورت عمودی مورد استفاده قرار دهید و نه ملایم تا آسیب کمتری اتفاق بیوفند .

2.استفاده از اتصالات  هرگز نباید بیل را از زمین بلند کند.

اتصالات و پیوست ها یکی ار مهم ترین بخش های بیل های مکانیکی به حساب می آید در هنگام حفاری یا اجرای عملیات می بایست حجم عملیات بیشتر از توان دستگاه نباشد زیراین منجر به آسیب به دستگاه و چکش خواهد شد .

3.چکش  همیشه باید بتواند آزادانه حرکت کند.

فشرده سازی چکش و ازبین بردن سرعت عمل آن منجر به آسیب خواهد شد .

4.از لبه های مانع شروع به کار کنید ، هرگز از مرکز مانع شروع به کار نکنید .

5.هرگز به مدت 15 ثانیه مستقیم به یک  نقطه برخورد نکند.

6.برای جابجایی سنگ هرگز از  چکش استفاده نکنید.

7.هرگز از  چکش به عنوان میله استفاده نکنید.

چکش هیدرولیک
چکش هیدرولیک

چه موقع عملیات را متوقف کنید؟

هنگامی که شلنگ های هیدرولیکی شروع به لرزش شدید می کنند – محفظه انرژی نیاز به تعمیر دارد.هنگامی که نقطه ، اسکنه یا پیک از حرکت متوقف می شود.هنگامی که روغن هیدرولیک شروع به نشت می کند – ممکن است واشرها یا قطعات دیگر برای کار فرسوده شده باشند.

شما کاربر گرامی می توانید برای تهیه قطعات بیل های مکانیکی از جمله چکش هیدرولیک به وب سایت  روت کالا  مراجعه کرده و از خدماتی مانند خرید آنلاین ، پشتیبانی تمام وقت و ارسال رایگان بهرمند شوید .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *