بازگشایی مرکز آموزش و نمایشگاه کمپانی کوماتسو در شهر دبی کشور امارات متحده عربی با هدف تقویت توسعه منابع انسانی در خاورمیانه و آفریقا افتتاح شد.

این مجموعه در 9 مارس 2019 با نام مرکز Komatsu Middle East FZE بازگشایی شد و شروع به کار کرد و جزو شرکت های زیرمجموعه کوماتسو است.

این مرکز قصد دارد انواع برنامه های آموزشی مانند فروش، قطعات، خدمات و عملیات ماشین آلات مورد نیاز برای توزیع کنندگان Komatsu را ارائه دهد. علاوه بر این آموزش ها در مورد محصولات و مهارت های فنی، مرکز همچنین با ارائه نمایشگاه ماشین آلات و ارائه عملیات و برنامه های آموزشی برای اپراتورها، طیف گسترده ای از نیازهای مشتری را برآورده می کند. کوماتسو در نظر دارد تا سالانه بیش از 500 مشتری و توزیع کننده را اداره کند.

از جمله خدمات  این مرکز آموزشی و نمایشگاهی دبی، کمپانی کوماتسو 17 مرکز آموزشی در 14 کشور را در اختیار دارد. کوماتسو مهارت های آموزشی خود را به طور کامل پرورش داده و در سایر مناطق جهان گسترش می دهد و حمایت قدرتمندی از توسعه منابع انسانی و توزیع کنندگان در خاورمیانه و آفریقا را در اختیار عموم قرار می دهد و در نتیجه، گسترش تجارت خود را در منطقه افزایش خواهد داد.

[Outline of Dubai Training & Demonstration Center]
Name       :Dubai Training & Demonstration Center
Address      :S21313 JAFZA South, Jebel Al Free zone, Dubai, UAE
Ground area    :About 17,000㎡
Main facilities    :Workshop, demonstration and machine operation area, actual products, classrooms, observation room, etc.
Investment      :About JPY1.4 billion
No. of employees :11persons

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *