پرداخت وام برای خرید ماشین آلات راهسازی و معدنی هپکو در سال 1401: صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با همکاری معاونت معادن و فرآوری مواد معدنی وزارت صمت و همچنین ایمیدرو برای خرید انواع ماشین آلات معدنی تولید داخل از جمله بیل مکانیکی، بلدوزر و تراک تسهیلات ۱۲ درصد به معدن کاران اعطا میکند.

خرید ماشین آلات راهسازی و معدنی هپکو
خرید ماشین آلات راهسازی و معدنی هپکو

شرایط پرداخت تسهیلات 12 درصدی برای خرید ماشین آلات راهسازی ومعدنی هپکو

1.ماشین‌آلات ساخت کارخانجات هپکو باشد

2. تحویل بین ۵ تا ۱۲ ماه پس از عقد قرارداد به متقاضیان

3.تسهیلات 4 ساله می باشد و ۸۰ درصد قیمت محصولات از طریقه تسهیلات بانکی پرداخت می‌شود. و دارای 6 ماه تنفس می باشد.

4. برای ثبت‌نام و استفاده از این تسهیلات به سایت صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی به نشانی www.iranmico.com مراجعه شود.

رئیس اداره صمت بروجرد ادامه داد: چنین شرایطی جهت خرید برای نخستین بار اجرا می‌شود و هدف از این بسته تشویقی تحقق دستور رئیس‌جمهور در حمایت از شرکت هپکو و کمک به فعالان حوزه معدن است. بهره‌برداران معادن کوچک و متوسط و واحدهای فرآوری می‌توانند از امروز (چهارشنبه ۱۸ آبان ماه) با مراجعه به سامانه صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی، جهت خرید محصول مورد نظر اقدام کنند.

طرح شامل چه محصولاتی از هپکو می باشد؟

۶۰۰ دستگاه انواع محصولات شرکت هپکو را در برمی گیرد. سه مدل بیل مکانیکی، سه مدل لودر (چرخ لاستیکی)، یک مدل بولدوزر و دو مدل تراک از جمله محصولات شرکت هپکو است که مشمول خرید تسهیلاتی قرار دارند.

نکات تکمیلی برای دریافت وام

1. برای دستگاه‌های تحویلی بیش از ۷ ماه، سود مشارکت متناسب با نرخ مصوب بانک مرکزی است.

2. ثبت نام متقاضیان به منزله قطعیت قرار داد نبوده و در صورت وجود توجیه فنی و اقتصادی معدن و تایید صندوق، معرفی توسط صندوق صورت خواهد گرفت.

3. تمامی شرایط اخذ تسهیلات وفق شرایط عمومی صندوق و دارا بودن شرایط عمومی بانکی خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  پرداخت وام برای خرید ماشین آلات راهسازی و معدنی هپکو در سال 1401 و همچنین آشنایی با دنیای ماشین آلات راهسازی و خرید انواع قطعات کافی است به سایت روت کالا مراجعه نمایید تا از به روزترین مقالات دنیا و همچنین خرید بدون واسطه به صورت آنلاین بهرمند شوید گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگو به شما کاربران می باشند.

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

whatsApp: 0912 150 34 86

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *