معتبرترین وارد کننده چسب ویکتور رینز اصلی در ایران : چسب ویکتور یکی از پر مصرف ترین چسب‌های بازار ایران به حساب می آید ولی به علت تحریم های که در این حوزه وجود دارد پیدا کردن مناسب ترین مرجع وارد کننده این چسب در ایران کاری بسیار دشوار شده است زیرا نمونه های تقلبی چسب رینز در بازار ایران به وفور دیده می شود. در این میان شناسایی وارد کننده چسب اصلی ویکتور یک دغدغه مهم به حساب می آید. سایت روت کالا با سابقه ای طولانی مدت در واردات انواع چسب‌‌‌های مربوط به حوزه ماشین آلات سنگین و سبک، نامی شناخته شده به حساب می آید.

معرفی چسب ویکتور رینز اصلی

این چسب دارای مزایای زیادی است ولی آنچه آن را از سایر محصولات مجزا می کند، مقاومت باور نکردنی این چسب در برابر حرارت است که می تواند حرارتی بالای 300 درجه را تحمل کند .ولی این تنها مزیت این چسب نیست ولی مهمترین آن به حساب می آید زیرا آن را از سایر رقیبان خود در بازار جدا می سازد. چسب واشر ساز و یا همان چسب ویکتور را هر متخصصی که در زمینه تعمیرات ماشین آلات سنگین و سبک مشغول به کار است برایش شناخته شده است.

چسب ویکتور رینز اصلی
چسب ویکتور رینز اصلی

کاربرد چسب واشرساز ویکتور رینز اصلی

چسب ویکتور موارد کاربرد فراوانی دارد. برای مثال برای آب بندی انواع واشر سرسیلندر به راحتی می توان از این چسب استفاده کرد. همچنین برای انواع کاسه نمد‌ها ، گیربکس‌ها جهت درزگیری و چسبادن اتصالات به یکدیگر مورد استفاده قرار داد و چون در برابر حرارت بسیار بالا مقاوم است. درساخت کوره‌ها و محفظه‌‌های حرارتی استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید:

چسب ویکتور رینز Victor REINZ ویژگی ها و موارد استفاده

مزایای چسب آب بندی ویکتور

مقاومت در برابر گرما: تا دمای 300 درجه
زمان خشک شدن چسب ویکتور: 5 دقیقه تا 10 دقیقه
میزان حجم چسب: در محیط تغییری ندارد
نام های دیگر این محصول در بازار: چسب واشرساز، چسب آب بندی
موارد کاربرد چسب واشرسازویکتور: برای اتصالات انواع گیربکس، سرسیلندر،واترپمپ
دمای نگه داری مناسب: 5 تا 30 درجه در محیط خشک
مزایای چسب آب بندی ویکتور

شرکت های زیادی در زمینه واردات چسب‌های ویکتور رینز فعالیت می کنند، ولی مهمترین مشخصه یک محصول کیفیت و اصل بودن آن است که به راحتی در این بازار آشفته تحریم به دست نخواهد آمد.

سایت روت کالا این محصول را تضمین خواهد کرد و شما کاربر گرامی با خاطری آسوده می توانید چسب ویکتور رینز اصلی را از ما خریداری نمایید.

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

whatsApp: 0912 150 34 86

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *