5 مزیت طلایی اسپری وورث : تمامی کسانی که در حوزه تعمیرات ماشین آلات راهسازی و تعمیرات انواع ماشین های سواری دستی بر آتش دارند زمانی که در گرما چندین درجه در تلاش برای باز کردن پیچی در میان انبوهی از قطعات هستند، وسیله ای که بتواند پیچ را به راحتی از قطعه جدا سازد بسیار غنیمت است، اسپری وورث برای هر تکنسین خبره ای در این زمینه، آشنا است. زیرا می داند تنها راه نجاتش اسپری نمودن وورث بر روی پیچ و قطعه است. فقط این یکی از مزیت‌های بسیار مهم اسپری وورث است. ما در این مقاله تمامی مزیت های این محصول را همراه با شناختی مختصر با شرکت تولید کننده آن یعنی شرکت وورث آلمان.

5 مزیت طلایی اسپری وورث
اسپری وورث 5 کاره

آشنایی با شرکت وورث (Wurth)

کمپانی وورث آلمان در سال 1945 به دست آدولف وورث بنا نهاده شد و در آغاز این شرکت در زمینه پیچ و اتصالات شروع به کار کرد، آدولف در سن 45 سالگی دار فانی را وداع گفت و فرزند 19 ساله‌اش به نام راینولد این کسب و کار را ادامه داد، کسب و کاری که رونقی روز افزون پیدا کرده بود اولین شرکت در خارج آلمان در سال 1962در کشور هلند بود و تا به امروز تعداد این شرکت ها به بیش از 400 شرکت در نقاط مختلف جهان رسیده است و مهمترین دلیل این استقبال کیفیت محصولات متنوع این شرکت است که در نوع خود منحصر به فرد بوده است.

مزیت‌های اسپری وورث

این اسپری در نوع خود منحصر به فرد است. زیرا شما با خرید یک محصول از مزیت 5 محصول بهرمند خواهید شد. یعنی با یک تیر پنج نشان زده اید. اسپری دارای اسید ، سیلیکون و رزین نمی باشد و با سطوح پلاستیکی سازگار می باشد این اسپری خاصیت عایقی دارد و در صورت اسپری شدن بر روی سطحی آن را در برابر جریان الکتریکی عایق می سازد. خاصیت روان کنندگی و روغن کاری را دارد که می تواند برای بسیاری از اتصالات، پیچ و مهره و لولا ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از مزیت ها این محصول ضد خوردگی و زنگ زدگی می باشد. در زیر با جزئیات بیشتر به شرح این مزایا پرداخته ایم.

 1. روغن کاری و روان سازی : 

این محصول برای روغن کاری در اتصالات،پیچ و مهره و لولا‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. وخاصیت روانکاری آن بسیار زیاد است. تا ایجاد صدا ، اصطکاک و سایش را به حداقل برساند.

 2.عایق در برابر رطوبت  : 

این محصول دارای رزین، اسید وسیلیکون نمی باشد. به همین علت با سطوح پلاستیکی بسیار سازگار است و اگر بر روی این سطوح اسپری شود به راحتی می تواند جریان الکتریکی را انتقال دهد.

3.پاک کننده بسیار قوی :

اسپری وورث با نفوذ به خاک، روغن و بقایای چربی به راحتی این سطوح را پاک می کند و همچنین در برابر لکه‌های مقاوم کاربرد فراوانی دارد.

4.خاصیت مویینگی : 

این خاصیت باعث می شود، در زمانی که پیچ یا مهره‌ای در سوراخی مانده باشد. با این خاصیت به راحتی پیچ و یا مهره از داخل سوراخ خارج می شد.

5.حفاظت در برابر خوردگی و فرسایش :

اسپری وورث می تواند با ایجاد لایه ای نازک بر روی سطوح فلزی، پلاستیکی از ایجاد هر گونه زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری کند.

سایت روت کالا اسپری وورث 5 کاره را با قیمتی مناسب و به صورت آنلاین به فروش می رساند. کاربر گرامی شما می توانید این محصول را به راحتی از طریق این سایت تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *