قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي يكي از قطعاتي است كه در صنعت خودروسازي از آن ها استفاده مي كنند. پیستون های پیستونی محوری كاوازاكي برای رفع نیازهای مانند راندمان بالا، نویز کم و طراحی جمع و جور طراحی شده است.

قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي

کاوازاکی انواع مختلفی از پمپ های پیستونی محوری جابجایی را ارائه می دهد كه كارايي بالا، اطمينان بالا دشته و به سهولت نگهداري مي شوند.

قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي چيست؟

قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي يكي از قطعاتي است كه در صنعت خودروسازي از آن ها استفاده مي كنند. پیستون های پیستونی محوری كاوازاكي برای رفع نیازهای مانند راندمان بالا، نویز کم و طراحی جمع و جور طراحی شده است.

کاوازاکی انواع مختلفی از پمپ های پیستونی محوری جابجایی را ارائه می دهد كه كارايي بالا، اطمينان بالا دشته و به سهولت نگهداري مي شوند.

ماشين آلات متحرك و قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي

 • پمپ محوري هيدروليك كاوازاكي (حلقه باز)

طبق برنامه کاربردی مانند ماشین آلات ساخت و ساز و وسایل نقلیه صنعتی مختلف و سیستم کنترل هیدرولیکی، كاوازاكي پمپ های پیستونی محوری را از طیف گسترده ای از تغییرات ارائه می دهد.

 • پیستون محوری (حلقه بسته)

بهترين پمپ هاي دنيا كارايي بالا و سروصداي كمتري دارند كه باعث صرفه جويي در انرژي شده و محيط كاري را لذت بخش مي كند.

تجهيزات صنعتي قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي

پمپ هاي محوري

كاوازاكيپمپ های پیستونی محوری با کارایی بالا و کم طراحی مناسب برای ماشین آلات صنعتی را طراحي و معرفي مي كند.

پمپ هاي پيستوني محوري (محور خميده)

پمپ هاي پيستوني محوري خميده كاوازاكي عملكرد بالا و عمر طولاني دارند. مي توانند تحت شرايط سخت به مدت زمان طولاني كار كنند، در فشار بالا كار مي كنند، در برابر مايع آتش زا و ساير موارد مقاوم هستند.

پمپ هاي پيچي قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي

پمپ های کاوازاکی از سال 1936 ساخته شده اند و اکنون برای تامین تقاضای رو به رشد در تمام زمینه های صنعتی ارائه مي شوند. پمپ های پیچشی کاوازاکی برای اهداف متنوعی از جمله انتقال روغن های سنگین، روغنكاري، انتقال فشار و همچنین كاربردهاي هیدرولیک مورد استفاده قرار مي گيرند.

پمپ هاي دنده اي دقيق و قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي

پمپ های دقیق دندانه ای كاوازاكي با دقت تولید شده برای بهبود عملکرد با پمپ های دنده ای خارجی مماس هستند كه ضربات كوچك و مشخصات حجمي خوبي دارند. اين پمپ ها در اصل براي پمپ كردن و اندازه گيري پليمر به اسپيرينت نسبت به توليد فيبرهاي شيميايي ايجاد شده اند در بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر مورد استفاده قرار گرفته است

تجهیزات هیدرولیک عمدتا تحت شرایط بار بالا عمل می کنند. که اغلب منجر به شکست قطعه مي شود. قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي بايد كيفيت بالايي داشته باشند. مشخص است كه جايگزيني يك قطعه ارزان تر بوده و بعد از آن خريد قطعه جديد تنها راه حل موجود براي رفع مشكل خواهد بود. به طور مثال قيمت يك ياتاقان نسبت به كل قطعه ارزان تر است. شركت كاوازاكي قطعات پمپ هیدرولیک، قطعات هیدرولیکی محوری پیستون و قطعات پیستونی محوری پیستون را طراحي و عرضه مي كند.

مهم ترين قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي

پمپ هاي هيدروليك

 • پمپ های پیستونی محوری هیدرولیک
 • پمپ های هیدرولیک دندهاي
 • ·          پمپ های دنده داخلی هیدرولیک
 • پمپ های پیستونی شعاعی هیدرولیک
 • پمپ های هیدرولیک پره اي

موتورهاي هيدروليك

 • موتور پیستونی محوری هیدرولیک
 • موتورهای دنده هیدرولیک
 • ·         موتور پيستون شعاعي هيدروليك

دريچه هاي كنترل هيدروليك

 • دریچه های کنترل جهتي
 • دریچه های کنترل فشار
 • دریچه های کنترل جریان
 • ·          دریچه های جداسازی

دریچه های هیدرولیکی متناسب

 • دريچه هاي كنترل جهتي متناسب
 • دريچه هاي كنترل فشار نسبي
 • دريچه هاي كنترل جريان فشار

موتورهاي پيستوني شعاعي و قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي

موتورهای کاوازاکی در محدوده وسیعی از سیستم های هیدرو مکانیکی، الکترو هیدرولیکی و الکترونیکی و سیستم های موقعیتی، در بیشترین درخواست ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته اند.موتورهاي Staffa بهترين موتورها بوده و موجب چرخش مي شوند.

قطعات پمپ هیدرولیک كاوازاكي K3V112  و پمپ هیدرولیک كاوازاكي K3VL  دارای فشار متوسط، مدار باز، پیستون های محوری هستند که برای استفاده های موبایل، صنعتی و دریایی طراحی شده اند.

جرثقيل زمين لرزه

كاوازاكي قطعات مختلف هیدرولیکي را مانند پمپ هاي فشار، موتورهاي گردان، دريچه هاي دقيق كنترل با عمليات پيچيده بالابري را فراهم مي كند.

كاميون جرثقيل

گزینه های مختلف کنترل شامل استفاده از دریچه های متناسب و معمولی با مانفيلد مناسب است.  

لودر

کاوازاکی موتورهای دنده چرخشی، سری DNB و موتورهای پیستونی شعاعی Multicam را برای لودرهای فروسرخ ارائه می دهد که در جاده های تمام شده یا شن و ماسه اي اجرا می شوند. دريچه هاي چند كنترلي و دريچه هايي با كنترل از راه دور باعث مي شوند كه اين دستگاه كار خود را دقيق انجام دهد.

حامل

در اين وسيله نقليه پمپ بسته K4Vبه همراه با موتور DNBrotating باعث مي شود كه اين وسيله نقليه بتواند براحتي كار كند.

غلطك

پمپ حلقه بسته K4V دارای طیف گسترده ای از کنترل قدرت است که به طور کامل در این نوع وسيله نقليه  استفاده می شود. موتورهای دندهای چرخدار (DNB) و موتورهای پیستونی شعاعی Multicam به عنوان درایو  و موتورهای دنده استفاده میشوند که باعث چرخش بسیار صاف و حتی سرعت عملیاتی میشوند.

فينيشر آسفالت

پمپ حلقه باز K3VL و پمپ های حلقه بسته K4V در اين وسيله نقليه استفاده شده است. موتورهای DNB و MS / MK باعث حركت موتور مي شوند كه توسط چندين دريچه كنترل مي شوند كه سرعت ثابت وسيله نقليه را باعث شده طوري كه مي تواند آسفالت را روي خاك بكشد.

قطعات پمپ هیدرولیک كاوازاكي K3V112  يكي از مهم ترين قطعات توليدي براي ماشين آلات كاوازاكي است.

One thought on “قطعات پمپ هيدروليك كاوازاكي

 1. admin میگوید:

  شرکت کاوازاکی امروزه یکی از بزرگترین تولید کننده های پمپ های هیدرولیک پیستونی برای مصارف صنعتی و راهسازی در جهان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *