باکت بیل مکانیکی چیست ؟ باکت ها در بیل های مکانیکی نقش اصلی و محوری را بازی می کنند که بر روی بازوی بیل مکانیکی ها نصب می شوند خود باکت بیل مکانیکی دارای اجزای مختلفی می باشد.

در تعریف باکت باید گفت :

باکت ظرف ویژه ای است که به یک ماشین جهت حمل مواد مختلف متصل می شود.این نام ممکن است از نام باکت های مورد استفاده در آسیاب های آبی گرفته شده باشد.

باکت ها هم مثل بیل وتیغه های دستی دارای حجم داخلی هستند که براساس استاندارد های مشخص اندازه گیری می شوند.

باکت های  قابلیت  نصب بر روی بازوی بیل مکانیکی را داراست. باکت ها توسط اپراتور بیل مکانیکی با استفاده از کنترل های داخل کابین کنترل می شوند.

انواع مختلف باکت  بیل مکانیکی وجود دارد که بسته به مکانی که حفاری باید انجام شود مورد استفاده قرار می گیرند .

از باکت ها ی بیل مکانیکی نیز می توان برای جابجایی خاک یا بارگیری کامیون ها برای حمل و نقل به سایت های و پروژهای عمرانی  استفاده کرد.

باکت ها انواع مختلفی دارند که براساس نوع کاربری و عملکرد با یکدیگر متفاوت هستند :

باکت یا سطل حفاری – یکی از پر کاربردترین باکت ها به حساب می آید و مورد استفاده قرار می گیرد. دارای دندانهای تیز که برای خاکبرداری از خاک سطحی ایده آل می باشد .

باکت یا سطل راک – این سطل ها شبیه به سطل های حفاری و با این تفاوت که تقویت بیشتری نسبت به آن صورت گرفته است . این امر به شما اجازه می دهد قدرت بیشتری برای شکستن صخره سخت و بدون آسیب رساندن به دستگاه خورد کند . که دارای دندان های بلند و تیز و لبه برش باریک V است.

باکت یا سطل V – این گزینه برای حفر سنگرهای شکل V برای نصب کابل ها و لوله هایی که باید در اعماق کم عمق نصب شوند ایده آل است.

باکت وی شکل بیل مکانیکی

باکت یا سطل ریدل – این سطل ها از صفحات فلزی سنگین با شکافهایی ساخته شده اند که باعث می شوند ذرات کوچکتر از بین بروند. ایده آل برای جدا کردن خاک درشت از ذرات ریز.

باکت ریدل بیل مکانیکی

باکت یا سطل تمیز کننده – این سطل ها دندان ندارند اما ظرفیت بیشتری نسبت به سایر سطل ها دارند. که برای پاشیدن خاک و مواد نرم استفاده می شوند و برای شیب ، تراز کردن و پر کردن سطوح ناهموار استفاده می شود.

باکت تمیز کننده بیل مکانیکی

شما می توانید برای خرید قطعات ماشین آلات راهسازی بوسیله سایت روت کالا به صورت آنلاین از خدمات و پشتیبانی سایت روت کالا بهرمند شوید .

واحد پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود .لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *