95 امین سالگرد کاترپیلار با بازی Pac-Man :

با شرایط که کرونا به وجود آورده است بیشتر کمپانی های بزرگ دنیا نمی توانند سالگرد تاسیس کمپانی خود را به صورت گروهی برگزار کنن و از امتیاز طرفدارن و مشتریان خود در یک گردهمایی برخوردار نیستن شرکت کاترپیلار با یک ایده خلاقانه توانسته به این امر با تعداد بازدید بسیار بالا در شبکه های اجتماعی دست یابد .

کاترپیلار و پک من
کاترپیلار و پک من

کمپانی کاترپیلار به مناسبت 95 امین سالگرد تاسیس شرکت  صفحه بازی 2700 متر مربعی برای بازی Pac-Man تدارک دیده است .

 یک صفحه بازی عظیم Pac-Man ایجاد کرده ، جایی که مینی لودرها به عنوان شخصیت های بازی پک من شروع به نقش آفرینی می کنن .

بازی Pac-man بخشی از سری Cat Trials  است که در مجموع شامل  هشت ویدیو است که بیش از 18 میلیون بازدید داشته است.

این اتفاق در زمانی رخ داده است که کاترپیلار 95  امین سال تاسیس خود را جشن می گیرد و بازی پک من 40 سالگی بازی خود را می گذراند .

ویکتوریا کیز موریسی ، مدیر بازاریابی جهانی و مدیر برند Caterpillar گفت: “این بازی  برای خوشحالی مشتریان و چشم اندازهای ما و همچنین افراد خارج از صنعت ما طراحی شده اند.”

“چالش هایی که ارواح برای حمله Pac-Man به وجود می آورند ، یک استعاره بی نظیر از موانعی است که در اطراف هر گوشه محل کار قرار دارد. گلوله های برق نشان دهنده نقشی است که خدمات فروشنده کاترپیلار در کمک به مشتریان ما برای غلبه بر این چالش ها دارد.

یوتاکا فیوز ، رئیس تیم صدور مجوز و مارک Pac-Man گفت :

وی گفت: “ما قدردانی هستیم  که Caterpillar به ما ارتباط گرفته است و به چهلمین سالگرد Pac-Man با روشی کاملاً منحصر علاقه نشان داده است و ما از کار با آنها هیجان زده شدیم.”

“این شگفت انگیز است که چگونه تجهیزات Caterpillar توانست دقیقاً ماز نمادین Pac-Man را در چنین مقیاس عظیم در دنیای واقعی بازسازی کند. ما از محصول نهایی متحیر شدیم. “

برای ساخت جاده های پیچ در پیچ  ، طرح اصلی بازی Pac-Man با استفاده از سیستم 3D در Cat GRADE در بیل مکانیکی 336 Next Gen بارگذاری شد این مسئله باعث صرفه جویی در ساخت بازی شد .

در مجموع ، 70 ساعت کار برای ایجاد  336  صفحه بازی در اندازه واقعی لازم بود. حدود 195 متر مکعب خاک برش داده شده و پر شده برای ساخت پیچ و خم جاده ها ساخته شده از 151 گوشه و دیواره های بلند 1.2 متر قرار داده شد .

تجهیزات پشتیبانی برای ساخت تخته بازی شامل چندین بوزر کاترپیلار برای آماده سازی  میدان ، لودر کاترپیلار ، یک بیل مکانیکی 323 ، کامیون و واگن آب بود .

جی آرچی لیونز ، مدیر خلاقیت ، استراتژی برند جهانی و فعال سازی کاترپیلار ، گفت: “Cat GRADE با 3D به کارگران این امکان را می دهد که فقط یکبار مواد را برای حفاری ، بارگیری ، حمل و ریختن کنترل کنند.” “کاهش استفاده از مواد فقط یکی از چالش های مشتریان ما است و فناوری Cat Grade به شدت کارایی شغل را افزایش می دهد.”

برای نمایش Pac-Man از چهار شبح بلینکی ، اینکی ، کلودی و پینکی و از پنج لودر کنترل از راه دور کنترل Cat 236D3 برای بازی استفاده شد. آواتارهای شبحی که در بالای لودرهای Cat قرار گرفته اند ، در بالای دیواره های پر پیچ و خم دیده می شوند.

چهار گلوله برقی گوشه ای که Pac-Man را به حالت تهاجمی در می آورند ، نمایندگی خدمات فروشنده کاترپیلار  هستند – توافق نامه ارزش مشتری ، گزینه های تعمیر .

Cat Services که به مدیریت ناوگان ، تأمین مالی و نگهداری کمک می کند ، موجب افزایش کارایی بیشتر مشتریان در این زمینه می شود.

کاترپیلار و پک من
کاترپیلار و پک من

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقالات زیر مراجعه کنید :

معنای لوگو کاترپیلار

کاترپیلار آمریکا و شرکت های زیرمجموعه

Caterpillar همچنین با در نظر گرفتن پاداش میوه ، که توسط جعبه های قطعات Cat ارائه می شود ، به بازی اصلی وفادار ماند. Fruit به معنای کسب امتیازات Pac-Man است

که به نوبه خود به کسب زندگی اضافی نیز کمک می کند ، مانند این که قطعات اصلی کاترپیلار  به مشتریان این امکان را می دهد تا زندگی بیشتری را از ماشین های خود برای انجام کار بدست آورند.

“به عنوان یک سورپرایز بی نظیر در پایان ، ما می خواستیم به بازی اصلی ادای احترام کنیم ، به روشی که فقط کاترپیلار می توانست این امررا محقق سازد . “

اگرقطعات یدکی شرکت کاترپیلار را میخواهید خریداری کنید می توانید به سایت  روت کالا مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق تری در این خصوص در اختیار شما قرار بگیرد. ما در این مقاله به 95 امین سالگرد کاترپیلار با بازی Pac-Man اشاره کردیم .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *