شرکت بابکت دو بسته جدید Machine IQ را برای کمک به مشتریان در بررسی سلامت ماشین آلات و ردیابی از راه دور و اطلاعاتی که باعث افزایش نگهداری ، امنیت و عملکرد ماشین آلات می شوند را معرفی می کند.

کار آسان با بابکت
کار آسان با بابکت

ارتباط بی سیم Bobcat Machine IQ ، که در سال 2019 راه اندازی شد ، سرویسی است که برای کمک به مالکان و مدیران این ناوگان جهت استفاده بهتر از ماشین هایشان طراحی شده است که با دو بسته جدید به روز شده است

کنترل از راه دور بابکت
کنترل از راه دور بابکت

– اصول Machine IQ   و سلامت و امنیت

اطلاعات ثبت شده توسط راه حل ارتباطی بی سیم Bobcat Machine IQ به Bobcat Owner Portal ، یک وب سایت شخصی که از طریق هر رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی متصل به اینترنت قابل دسترسی است ، تحویل داده می شود. مشتریان می توانند برای دسترسی به درگاه مالک Bobcat در my.Bobcat.com ثبت نام کنند.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به مقالات زیرمراجغه کنید :

آشنایی با بیل مکانیکی بابکت

انواع بیل مکانیکی و کاربرد آن در پروژه های ساختمانی

تکنولوژی بابکت
تکنولوژی بابکت

بسته Machine IQ Basics یک سرویسی اشتراکی است که به مشتریان امکان می دهد ناوگان خود را مدیریت کنند. این سرویس در سه سال اول از تاریخ خرید تجهیزات اصلی به صورت رایگان است. توانایی هوشمندی دستگاه شامل: ارتباط از طریق موبایل هوشمند ، تنظیم عملکرد دلخواه و ردیابی و فاصله زمانی تعمیر و نگهداری است.

مینی لودر بابکت
مینی لودر بابکت

بسته Machine IQ Health and Security به مشتریان این امکان را می دهد که کنترل بردستگاه خود را برای نظارت فعالانه بر تجهیزات خود ، ارتقا دهند. این سرویس 200 دلار در سال به اضافه 100 دلار هزینه فعال سازی است. این بسته  شامل تمام ویژگی های اساسی Machine IQ به علاوه ویژگی های پیشرفته زیر می باشد: هشدارهای ایمیل یادآوری نگهداری ، اعلان های کد خطا و عیب یابی ، هشدار نقض ، هشدار در مناطق قانون منع رفت و آمد ، گزارش استفاده از ماشین ، پنل مدیریت کنترل دستگاه از راه دور می باشد

بابکت وایرلس
بابکت وایرلس

اگر احتیاج به خرید لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی و بابکت دارید می توانید به سایت  روت کالامراجعه کنید تا اطلاعات دقیق تری در این خصوص در اختیار شما قرار بگیرد.ما در این مقاله سعی کردیم نگاهی به تکنولوژی جدید بابکت داشته باشیم .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *