در مورد گزینه های تامین انرژی برای تجهیزات در سال های اخیر به ویژه در تامین منابع الکتریسیته غالباً موتور دیزل در مرکز اصلی تامین این انرژی قرار گرفته است ، در واقع این بسیار دیدگاه بدبینانه ای به موتور دیزل است که بسیاری ازمزایای آن را نادیده بگیرم . موتور دیزل از همان ابتدا به سرعت و به طور قابل توجهی پیشرفت کرده است، و امروزه به عنوان یکی از نمونه های نبوغ مهندسی جهان شناخته می شود.

diesel engine
diesel engine

دیزل ژنراتور‌ها دوست دار محیط زیست

سازندگان موتورهای دیزل ده ها سال است که در تلاشند تا میزان انتشار گاز گازوئیل را کاهش دهند و این روند به لطف مقررات مرحله پنجم اروپا ( یورو 5 ) ادامه دارد.

این برنامه ها قرار بود از ژوئن سال جاری به مرحله اجرا درآیند اما به دلیل چالش های مربوط به همه گیری جهانی بیماری کرونا در مدت 12 ماه به تعویق افتادند.

cummins engine
cummins engine

مایکل لوفور ، مدیر پشتیبانی بازاریابی جهانی ، John Deere Power Systems می گوید: “ما برای توسعه موتور دیزل در یک زمان بسیار حساس قرار داریم.”

وی افزود: “پس از سالها تلاش و پشتکار برای دستیابی به سطوح بعدی Euro V مربوط به انتشار گازهای گلخانه می باشد ، می توانیم از این فن آوری ها به روش های جدید استفاده كنیم تا به نتایج چشمگیری برسیم.

تراکتور john deere
تراکتور john deere

نسل جدید دیزل ژنراتورها

“زمینه های تمرکز شامل بهبود اندازه کلی موتور ، کاهش وزن کلی موتور و تلفیق نسل های جدید سیستم های کنترل الکترونیکی است. ما همیشه بر روی به روز بودن و قابلیت اطمینان بودن محصولات خود تمرکز کرده ایم و با توسعه موتورهای پیشنهادی آینده ، این موضوع همچنان مورد تأکید قرار داده ایم. “

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید :

دیزل ژنراتور و بازار جهانی

دیزل ژنراتور کاترپیلار
دیزل ژنراتور کاترپیلار

دیزل ژنراتور و فناوری روز دنیا

لوفور می گوید ، در این دوره از طراحی موتور سنگین ، چند زمینه اصلی وجود دارد ، از جمله استفاده از تجزیه و تحلیل مجازی و داده های telematics ، استفاده از ابزار دیجیتال و شبیه سازی پیشرفته و ساده سازی سیستم

وی خاطرنشان كرد: “یك روند كه در چند سال آینده ادامه خواهد یافت اعتماد كمتر به حسگرهای فیزیكی است. زیرا واحدهای کنترل موتور همچنان پیشرفته تر شده و کنترل موتور و عملکرد تشخیصی بیشتری را امکان پذیر می کنند.

وی اضافه می کند ، “علاوه بر اینکه ، موتورها هوشمندتر و تواناتر می شوند ، حتی میتوان گفت نه تنها میزان انتشار آلودگی هوای کمتر و قدرت بالاتری دارند ، بلکه با اطمینان بیشتر برای عملکرد برنامه های مورد نیاز عمل می کنند .”

اگر انواع دیزل ژنراتور‌ها انتخاب شما است می توانید به سایت  روت کالا مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق تری در این خصوص در اختیار شما قرار بگیرد.ما در این مقاله سعی داشتیم نگاهی به موتور های دیزلی داشته باشیم .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *