خرید قطعات یدکی لودر به صورت حضوری یا آنلاین ؟

این روزها به خاطره همه گیری کرونا و دوری از اجتماعات بازار فروش آنلاین بیشتر کالاها رونق گرفته است در میان صاحبان صنایع مختلف در پی جلب رضایت مشتری و فروش آنلاین محصولات خود هستند ولی آنچه بسیار اهمیت دارد اعتمادی که می بایست مشتری نسبت به پلت فرم ها داشته باشد .

یکی از این بازارها ، بازار ماشین آلات راهسازی می باشد . و به خصوص خرید قطعات یدکی لودر اینجا چندین سوال مطرح است که خرید آنلاین چه مزایایی را داردو نیز خرید حضوری چه تبعاتی ما سعی د ر پاسخگویی به این سوال هستیم .

خرید قطعات یدکی لودر به صورت حضوری یا آنلاین ؟

مزایای خرید قطعات یدکی لودر به صورت آنلاین

1.صرفه جویی دروقت

همانطور که می دانید در زندگی ماشینی این روزها و نیز شرایط کرونایی که بوجود آمده برای آنکه بتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید خرید آنلاین بهترین گزینه است .

2.صرفه جویی در هزینه

مهم ترین صرفه جویی بعد از وقت ، هزینه می باشد . هزینه رفت و آمد و همچنین گیر افتادن در ترافیک وموارد دیگر …

3.تنوع محصولات

زمانی که شما تصمیم به خرید آنلاین می گیرد در مقابلتان انواع مختلف کالا ها قرار دارد .و این تنوع کالا به شما این امکان را می دهد که بهترین خرید را انجام دهید .

4. بهترین قیمت محصول

زمانی که شما از طریق آنلاین تصمیم به خرید می گیرد می توانید بهترین قیمت آن محصول را بدست بیاورید و بعد اقدام به خرید کنید .

5.در زمان خرید از نظر باقی خریداردان آگاه می شوید

کامنت ها و نظراتی که در پایین تمام محصولات درج میشود شما را در خرید مطمئن تر کمک خواهد کرد . و این باعث خرید بهتر شما خواهد شد .

مزایای خرید قطعات یدکی لودر به صورت آنلاین

معایب خرید قطعات یدکی لودر به صورت حضوری

1.خرید حضوری بسیار وقت گیر است

در دنیای امروزی که همه چیز رنگ سرعت یه خود گرفته است زمان بسیار ارزشمند است شما میتوانید با خرید آنلاین این فرصت را پیدا کنید که به امور دیگر خود برسید .

2.صرف هزینه رفت و آمد

شما برای اینکه بتوانید خرید حضوری داشته باشید می بایست در ترافیک شهری قرار گیرید و نیز مبلغی را صرف هزینه جابه جایی با ماشین شود .

3. نداشتن قدرت حق انتخاب

زمانی که شما به صورت حضوری خرید می کنید این حق انتخاب را که با کالا های متفاوت از شرکت های مختلف آشنا شوید را ندارید و انتخاب شما محدود به چند کالا که منحصرا آن فروشگاه عرضه می کند خواهید شد .

4. حمل کالا توسط مشتری

یکی از مزیت های خرید آنلاین این است در بیشتر موارد حمل به صورت رایگان انجام می شود و این بسیار امتیاز خوبی خواهد بود .

5. قیمت نامناسب

در صورت خرید آنلاین شما می توانید به قیمت تمام کالا ها دست یابید که این مسئله بسیار پر اهمیت است و همین موضوع باعث خرید ،با قیمت مناسب خواهد شد . در صورتی که در خرید حضوری همچین امکانی وجود ندارد .

 یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان ماشین آلات سنگین و یا مهندسان و دستگاه داران تامین قطعات ماشین آلات سنگین می باشد وآن به صورت بی واسطه ،سریع ، ارزان و در انتها مقرون به صرفه شما به راحتی می توانید از طریق پلت فرمروت کالا وسایت روت کالا به تمامی خدمات که بدان اشاره شد دسترسی یابید

تامین قطعات یدکی انواع لودر ها و آن هم از یک کانال امن و ارزان یکی از مهم ترین اهداف هر مشتری می باشد که می تواند با سایت روت کالا به این مهم دست یابد .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *