نحوء تمیز کردن زیربندی ماشین آلات راهسازی:

 زیر بندی ها یکی از مهم ترین بخش های ماشین آلات راهسازی  به حساب می آید زیرا بیشترین تعمیرات دوره ای ماشین آلات راهسازی مربوط به این بخش می باشد .

ما در این مقاله سعی داریم فواید و مزایای تمیز کردن زیر بندی ها و همچنین نحوء تمیز کردن زیربندی ماشین آلات راهسازی را برای شما کاربران عزیز به همراه فیلم توضیح و شرح دهیم .

زیربندی ماشین آلات راهسازی
زیربندی ماشین آلات راهسازی

فواید و مزایای تمیز کردن زیربندی ماشین آلات راهسازی

  1. هزینه های عملیاتی دستگاه را کاهش می دهد .
  2.  منجر به کاهش سوخت مصرفی دستگاه می شود .
  3. تعمیرات دوره ای دستگاه به حداقل می رسد .
  4. بهروری دستگاه چندین برابر می شود .

برای اطلاعات بیشتر دراین زمینه می توانید به مقالات زیر مراجعه کنید :

قطعات زیربندی کوماتسو را بشناسید!

انواع لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی کدام است؟

نحوء تمیز کردن زیربندی

اول به صورت دستی بوسیله بیلچه مخصوص خاک و سنگ ها از زیربندی خارج می شوند و بعد از آن بوسیله آب پرفشار باقی سنگ و خاک خارج می کنیم .

لطفا به زمان و فصلی که این کار را انجام می دهید توجه داشته باشد. در فصول سرد سال این عملیات می بایست در مکانی مانند پارکینک های مسقف ماشین آلات راهسازی صورت گیرد زیرا منجر به یخ زدگی زیربندی خواهد شد .

به طور معمول هفته ای یکبار این پاک سازی می بایست صورت گیرد که این نیز مربوط به شرایط عملیاتی دستگاه دارد اگر دستگاه در پروژه عملیاتی بسیار سنگین درحال کارمی باشد می بایست این فواصل دوره های پاک سازی زیربندی را کاهش دهید .

تمیز کردن زیر بندی ها زمان خیلی طولانی را به خود اختصاص نمی دهد شاید تقریبا پنج دقیقه یا یک ربع ولی اصلا از آن چشم پوشی نکنید .

در موقع استفاده از آب پرفشار توجه داشته باشید آن را بر روی پیچ و کفشک ها به صورت مستقیم قرار ندهید زیرا منجر به آسیب به دستگاه خواهند شد و همچنین به هیچ عنوان آب پرفشار به قسمت بالای زیربندی یعنی کابین و سایر قسمت ها انتقال ندهید .

اگر لوازم یدکی زیر بندی ماشین آلات راهسازی انتخاب شما است می توانید به سایت  روت کالا مراجعه کنید تا اطلاعات دقیق تری در این خصوص در اختیار شما قرار بگیرد.ما در این مقاله با نحوء تمیز کردن زیربندی ماشین آلات راهسازی آشنا شدیم .

گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *