معرفی نسل جدید بیل مکانیکی های هیتاچی ZX130-7 و ZX160LC-7 : شرکت Hitachi Construction Machinery Americas بیل مکانیکی ZX130-7 و ZX160LC-7  را به بازار معرفی نمود.

بیل مکانیکی های نسل جدید هیتاچی با اصلاحات سیستم هیدرولیک و تغییراتی را برای ساده سازی سرویس خدمات و نگهداری ارائه دادند.

پاتریک بیکر، مدیر محصول بیل مکانیکی‌های متوسط و بزرگ در شرکت Hitachi Construction Machinery Americas Inc، می‌گوید: «ZX130-7 و ZX160LC-7 دارای پیشرفت های بسزایی است در بالابردن راندمان سوخت و کاهش مصرف سوخت و همچنین راحتی اپراتور می باشد.

 هیتاچی ZX130-7 و ZX160LC-7 

وزن این بیل مکانیکی 14000 کیلو گرم است و حداکثر عمق حفاری  دستگاه 6.03 متراست و نیرو وارده به باکت 23380 پوند است.

ZX160LC-7دارای وزن عملیاتی 17900 کیلوگرم، حداکثر عمق حفاری 6.49 متر و نیروی وارده به باکت 25179 پوند است.

ZX130-7 دارای موتور 100 اسب بخار ایسوزو است. موتور یانمار ZX160LC-7 را با قدرت 132 اسب بخار می باشد.  دارای حالت های اقتصادی، قدرتمند و پرقدرت است تا توان موجود را با شرایط کاری مطابقت دهد.

یک سیستم  خودکار که به صورت اتوماتیک دستگاه را خاموش می نماید که به صرفه جویی در مصرف سوخت کمک می نماید.

سیستم هیدرولیک هیتاچی HIOS IV

سیستم هیدرولیک HIOS IV با به حداقل رساندن مصرف هیدرولیک در حین کار، بهره وری سوخت را افزایش داده که انرژی یک بوم، بازو و سطل پاسخگو و تضمین می نماید. هر دو بیل مکانیکی دارای اتصال قابل تنظیم، اولویت بازو و چرخش از طریق مانیتور برای مطابقت با عملکرد دستگاه می باشد.

مانیتور ضد تابش 20 سانتی‌متری LCD جدید شامل یک سیستم از پیش تنظیم شده است که به اپراتورها اجازه می‌دهد تا نرخ جریان و فشار را برای حداکثر 16 پیوست تنظیم نماید.

یک کابین بزرگتر با کنترل های ارگونومیک در بیل مکانیکی ZX130-7 و ZX160LC-7 محیط راحت و امن برای اپراتور تامین می نماید. این امر منجر به افزایش بهره وری و کاهش خستگی اپراتور می شود.

کابین بزرگتر شامل یک صندلی و کنسول دوگانه قابل تنظیم است که به اپراتورها امکان می دهد موقعیت عملیاتی عالی را پیدا کنند تا برای روزهای کاری طولانی در صندلی راحت باشد. برای راحتی، سوئیچ ها به طور جمعی در سمت راست با دسترسی آسان نصب شده اند.

زاویه هوایی

برای دید بهتر، بیل مکانیکی به سیستم دوربین دید محیطی هوایی  مجهزاست. این سیستم یک دید گسترده 270 درجه از چشم پرنده از محیط نزدیک دستگاه فراهم می کند. اپراتور می تواند پنج صفحه نمایش مختلف زاویه هوایی را روی مانیتور انتخاب کند. این امکان موقعیت دید ترجیحی را برای افزایش ایمنی و بهره وری فراهم می سازد.

یک دوربین دید عقب به اپراتور این امکان را می دهد که منطقه را مستقیماً زیر نظر بگیرد.

بیل مکانیکی هیتاچی ZAXIS-7 دارای پیشرفت هایی در اجزای حیاتی مانند زیربندی و بوم است. در قسمت زیربندی، طراحی غلتک پایینی ضد تراکم گل و لای به جلوگیری از ورود گل و لای و آسیب رساندن بسیار کمک می نماید.غلتک های بالایی و پایینی نیز دارای آب بندی بهتری هستند.

همچنین، بیل مکانیکی ZAXIS-7 دارای انتهای و پایه بوم است. برای دوام، بوش ها در براکت ها در انتهای بوم و پایه بوم نصب می شوند.

کابین دارای چهار پایه الاستیک پر از مایع است که لرزش را هنگام سفر کاهش می دهد. این مانیتور همچنین دارای رادیو بلوتوث است تا اپراتورها بتوانند با دست آزاد و روی کار تمرکز نماید.

سیستم پشتیبانی پیشرفته

این سیستم از راه دور وضعیت عملیاتی را کنترل  و به مالکان و اپراتورها در مورد نیازهای تعمیر و نگهداری آینده هشدار می دهد.

یکی از گزینه های نصب شده توسط فروشنده در ZX130-7 و ZX160LC-7 ConSite OIL است که شرایط موتور و روغن هیدرولیک را کنترل می نماید تا به طور فعال مشکلات را قبل از فعال شدن هر گونه کد خطا در دستگاه بررسی نماید. این امر با کاهش تخریب روغن قبل از اینکه آسیب به سیستم‌های حیاتی رخ دهد بوجود می آید.

این سیستم به بیل مکانیکی امکان تشخیص و به روز رسانی از راه دور را می دهد. فروشنده خدمات می تواند از راه دور مشکلاتی را که ممکن است به وجود بیاید که منجر به افزایش زمان کار می شود، تشخیص دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دنیای ماشین آلات راهسازی و خرید انواع قطعات یدکی و راهسازی کافی است به سایت روت کالا مراجعه نمایید.

تا از به روزترین مقالات دنیا و همچنین خرید بدون واسطه به صورت آنلاین بهرمند شوید گروه پشتیبان روت کالا همیشه پاسخگو به شما کاربران می باشند.

لطفا قبل از خرید کالا با تیم فروش تماس بگیرید. 02166699599

whatsApp: 0912 150 34 86

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *